Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen szakon tanuljak tovább?

Vilu2003 kérdése:

Milyen szakon tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Sima gimnázium 10. Osztályát fejeztem be, de sajnos még fogalmam sincs, hogy az iskola után hogy akarom folytatni. Jó tanuló vagyok, ha találnék egy olyan egyetemi szakot ami érdekel, és sokat tanulok, Szerintem felvennének. Hogy tudnám még például a nyáron eldönteni hogy mit szeretnék? Az angolt nagyon szeretem, de nem vagyok benne olyan kiemelkedően jó. A többi tantárgyal elég semlegesen állok. Előre is köszönöm a válaszokat.

2021. jún. 23. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
A matekkal hogy állsz?
2021. jún. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó tanuló vagy, akkor hogyhogy nem alakult még ki benned, hogy mi legyél? Azt nem írom, hogy menjél tanárnak, mert ahhoz elhivatottság kell. Menjél talán idegenvezetőnek, meg fogod tudni tanulni a szöveget angolul, és sok helyen megfordulhatsz az országban, és talán külföldön is.
2021. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetemi nyílt napon nézz szét! Majd ha lesz.
2021. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!