Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítsünk egymásnak!?

Segítsünk egymásnak!?

Figyelt kérdés

olvasgattam itt olyan kérdésekre adott válaszokat, hogy mit érzel most, és olyan sok a szomorú ember és azok akik azt írák meg akarnak halni.

nekem is sokszor van ilyen napom. Ma is. Nyelvvizsgázni voltam de elrontottam :(

olyan apróságok kiborítanak de ahelyett hogy dühös lennék...iszonyat nagy bánat fog el.

Nem szabad. Ezt talán mind tudjuk.Segítsünk egymásnak, hogy nem szabad arra gondolnunk, hogy jobb lenne holtan az életünk!

Értékesek vagyunk


2010. aug. 27. 18:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom kivagy, de bírlak :D
2010. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is szimpatikusnak talállak.
2010. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

:) jó fej vagy:P

na látod

csaljunk mosolyt a szomorú emberek arcára...



és annyi, hogy próbáld meg úgy élni az életedet, hogy ne arra gondolj mit változtatnál ,ha tudnád, hogy nemsoká vége..élj úgy, ahogy akkor élnél! minden nap legyen értékes és mindíg úgy viselkedj másokkal, hogy azt ne bánd meg

2010. aug. 27. 18:55
 4/20 anonim ***** válasza:
Dettó! Szimpi vagy nekem is ! :D Jó tudni, hogy vannak még nagyon rendes emberek. Már azt hittem csak a khm.. barmok.. uralják a Gyakorit! Lám még ne teljesen! :)
2010. aug. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
remélem pár eltévedt lélek ide talál, és ha úgy van kiöntí a szívét és segtünk neki
2010. aug. 27. 18:56
 6/20 anonim ***** válasza:
3. vok. Engem ezzel a "kérdéssel" feldobtál :) Pedig 5 éve depressziós vagyok, ilyen apróság miatt még nem voltam boldog :)
2010. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nagyon pesszimista az életszemléletem, és az utóbbi egy hónapban próbálkozom megtalálni az élet pozitív oldalát :D Olyan jól esett ez a kérdés, mint a fene! :D


hányévesvagy?

2010. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
látod:d az élet apró örömei :)
2010. aug. 27. 18:59
 9/20 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok...

nekem sem épp vidám az életem, de megpróbáltam elfogadni, és inkább azokat a dolgokat keresni ami boldoggá tesz. A depresszió nagy kutya ha jön nem lehet elkergetni egy könnyen, legaláb is at hisszük..pedig csak hirtelen egy jó dologra kell gondolni és máris átáll a "szíved ritmusa" a nyugalomra:)


Van egy könyv is ami segített nekem..lehet már hallottatok róla: A Titok

én innen tanultam meg, hogy az élet azért van hogy éljünk és azt úgy kell élnünk, hogy boldogok legyünk..mindig...mindenhol....akárkivel...

2010. aug. 27. 19:02
 10/20 anonim ***** válasza:
Hármaska: Én is a nyár óta próbálkozom:P Több-kevesebb sikerrel, de haladok. Nagyon is jól. Ne adja fel senki!
2010. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!