Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Több éve húzóó kiközösítési problémán van amit sehogy sem tudok feloldani! Termęszetesen ez kiahat kb az ōsszes életterületre

- csalådon belüli problémå

- társadalomba való beilleszkedęs

- mentális problémák

- önszeretet/önfejkesztés

- munka/hivatås/karrier


Nagyon rossz családi hátterem van.Nem csak anyagi de lelki szegény családban nōttem fel.Kiközösítettek,folyamatosan hazudtak,måst mutattak mint amilyenek,szexuális bántalmazás,hazug szeretet attitûdöt tanítottak meg velem.Anyåm,apám alkoholisták voltak.Sokat olvastam a témában,h mi miért történhetett.Egymással megbeszęlnek mindent,elōttem csendben maradnak és elkezdenek vmivel kritizálni,beszólogatni.Kiismertek amivel csak lehet visszaélnek.Hiába voltan ōszinte vagy kértem bármit leszarták,lebolondoztak,kinevettek.Nem egyszer lettem megkergetve...

Emiatt önértękelési problémáim vannak,koncentrålási képtelenség.

Azt gondoltam majd keresek barátokat.De mindenki csak kinevet.

Egy igazi lùzer nyomoréknak tartanak.Úgy beszélnek hozzám mint egy szellemisérülthöz...Mindenki titkolózik,hazudozik nekem hanem mondok semmit azért nevetnek ki ha szembesítem azért.

Szeretetre,tiszteletre,partnerségre vágyom de nekem az nem fér bele,h én megbízható vagyok velem szemben pedig titkolózások mennek.

Az iskolába is kinevettek.Ha a folyosón elsétáltam megkérdőjelezték a nemem.Interneten gúnyoltak stb.Szüleim mivel utáltak úgy gondolták megérdemlem nem tesznek semmit ezért elkezdtem távolodni tőlük.3év után átmentem egy másik középiskolába de ott is nyomoréknak néztek.1párkapcoslatom volt de szintén csak ki voltam használva.És ez megy már 25éve.

Folyamatosan.Munkahelyeken szintén degradáltak,éreztették,hogy egy fos vagyok.Megloptak.A főnököm üzengetett más dolgozókkal de mindenki mással szóbaállt.A munka befejeztével össze kellett a mjunkaterületet seperni és mosni és direkt összetaposták persze a főnöknek meg kitudja,h mit mondtak..Pasikat küldtek rám,h írogassanak meg képeket küldjenek és elegem lett.Letöröltem magam a szociális médiáról is.Ha szembesítettem a gyereket akkor is kiforgatta azt,h hazudok meg ez nem igaz pedig de. Mivel a tesóm szervezett be úgy érzem kavarta a szart rendesen a hátam mögött de pontosan leírni,hogy mikor mi történt amiből logikusan lehet következtetni,hogy ki mit miért csinált és persze az intuíció,rengeteg karakter lenne.Szóval ez a bemagyarázósdi meg csak kitalálom a dolgokat és csak azzal csinálják meg aki megérdemlik validak és a problémámat nem oldják meg.Rengeteg féreg ember van akik kihasználnak másokat,hazudoznak mégis nekik hisznek,sőt ezek a legnépszerűbb emberek.Nyugi azt,h most leférgeztem egy jó pár embert nem azt jelenti,h mindenkihez így álltam hozzá,de mostanra itt tartok.

Barátok,barátnők,pasik kihasználtak.És ez az "én hagytam magam dumával" hagyjatok kérlek mert ezzel a koncepcióval nem értek egyet.Hiszen bárkit ki lehet használni csak vmiért nem teszik másokkal vagy nem olyan nyilvánvalóan.

Természetesen biztosan nekem is vannak olyan "hibáim" amiket akaratlanul is megtettem.De sokáig azt se tudtam,h a világon vagyok így nem hiszem,h som rosszat tettem volna, ezzel nem mentem fel önmagam csak leírtam,h tudatába vagyok ezzel.Visszahúzódó voltam.Mostanra a sok megalázás miatt azonnal felbaszom magam és ha kikattintják az agyamba a félelmet akkor olyan ideg jön rám,h már várom,h vki csapjon meg én megölöm a másikat(természetesen szemtől szemben,annyit elértem,ha vki ideírja,h nyomorék vagyok stb az nem zavar nyugodtan lehet fröcsögni azzal csak népszerűbb lesz a kérdésem.:D )

Természetesen megfélemlít mindenki,minden helyzet,gyomorörcsöm van az emberektől,a megaláztatástól,h kinevetnek megint én leszek a buta és a szar.Eltelt kb 15év,h csak a nővéremmel és anyámmal próbáltam megoldani a problémáimat de mivel eljátszották a hülyét sose hallgattak meg.15 év után meséltem apámnak de amit mondtam arra nem válaszolt hanem letagadta vagy kiforgatta de rengeteg dolgot tudnék mondani. Azt hittem az őszinteség majd hatni fog rájuk,h megmutatom mi van bennem de nem.Családom már nem érdekelnek mert ezeket nem fogom klasszikus értelemben megbocsátani.

Nyilván azok az emberek akikkel eddig találkoztam,pletykálnak,követnek,figyelnek stb.Erre is hozok példát.Volt osztálytársam írta anno mikor még írogattunk egymásnak,h itt vagyok e meg ott vagyok e mert ez meg az látott...

Hozzám úgy állnak az emberek,h megkérdezik ,h mit miért csináltam..stb de ha én ezt teszem akkor számonkérem vagy hazudnak vmit. Nekem sose pletykáltak ki senkit,más stílusba beszéltek velem.Kb mintha folyamatosan terápiára járnék csak nem megoldjuk a problémát csak átadom az infót de ennyi.Sose segítettek,habiszti velem semmi baj.Ha mondtak is vmit akkor vagy nem volt rálátásuk vagy nem votl reális pl amit történt vagy nem.Szóval azt látom,hogy nem azért b*sztatnak mert így vagy úgy csinálok vmit hanem mert elkönyvelik és persze a sok hazugság és az életembe való kutakodás.Sose tudom megvédeni az álláspontom vagy ha mondtam is vmit leszarták..És ebből már g*ecire elegem van.Ha fizetek egy szolgáltatásért nem fogják elvégezni maradéktalanul mint pl másoknak és nem azt mondják,h jó inkább mégsem vállalják hanem egy fos munkát kapok.És elegem van,h én nem basz*hatok ki másokkal mert akkor is én vagyok a szar meg hát ellenem fordul mindenki.


Ilyenkor mi a teendő? Mivel nincs munkám és nem akarok éhes lenni de ideg*rákba se meghalni,bosszút nem tudok állni így két út van.Vagy sikeres leszek valahogy de ki*baszottul vagy csöves leszek mert azért nem fogok munkát kierőszakolni magamnak,h nyomoréknak tartsanak(már ha felvesznek)

Külföldre nem tudok menni mert nincs nyelvtudásom és a jelenlegi állapotomba nem is megy a tanulás.Meditálás,sport,kiírom magamba,olvasás semmi nem segített. Elsősegély szolgálatot is felhívtam de semmit nem mondott.Tudom,h ez nem egy pszichológiai kezelés de hülyére vette a nő is...Jött ez a hatalomfitogtatás duma,h jobban tudja mert több ideje élt.Hát csak azt nem tudtam meg miért ba*sztatnak és közösítenek ki.Holott megbeszéltük,h jól átlátom a dolgokat.Igen terápia kellene de amíg nincs pénzem nem tudom megoldani a kezelést.Illetve nagyon fontos lenne elköltöznöm itthonról de mivel nincs ráhatásom,befolyásom az emberekre és mindig jön egy vészmadár aki áthúzza a számításaimat,belemagyarázza az emberekbe,h *ne legyenek velem partnerségesek*.

A kérdés összefoglalva,h mit kellene tennem ebben az esetben? Amennyiben lehet valós,gyakorlatban alkalmazható tanácsokat szeretnék olvasni.



2021. júl. 19. 07:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Ilyen apróságok voltak,h az ötleteimet lemásolják,de előtte a szemembe lefikázzák de a dicséretet sose kaptam.
2021. júl. 19. 07:22
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs,h ilyen tördelve írok kommenteket. Legutóbb pl anyám a postással kinyittatta a BM-es levelem(persze azt remélte,h büntetés de rábaszott mert az erkölcsi bizonyítványom volt benne amit álláshoz igényeltem. Letagadta de gúnyos mosolya mindent elárult persze mindig addig sajnáltatja magát,h bennem keletkezik rossz érzés.Szal nem nem vagyok elkényeztetve...Jelszavaimat ellopták,ha kiírtam magamból a bánatom akkor ellopták a papírt aztán vagy visszatették vagy nem..
2021. júl. 19. 07:32
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Azta, ilyen múlttal nehéz normális életet élni, az egyszer biztos, sajnálom :/.

Hát kezdő lépésként akkor mindenképp egy munkát kellene szerezni, aztán ha már van valamennyi pénzed, el tudnál menni szakemberhez. Esetleg ingyenes, állami pszichológus érhet valamit, azt nem próbálod meg?

2021. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pontosan így tervezem! Miután megírtam a kérdést elmentem amunkaügyiközpontban és egy fejvadász céghez. Az előbbinél az ügyintéző is jót mosolygott azon,hogy kb élettelen vagyok és,hogy nem tudom mi akarok lenni 25 évesen. :( De segítőkész volt. Az államira jelenleg nem vagyok jogosult.
2021. júl. 19. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom mindazt, amit leírtál, és le a kalappal, hogy próbálsz attól még rendes életet élni. Hogy megy a sorod most?
2021. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!