Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell/lehet eltűntetni...

Hogyan kell/lehet eltűntetni a pattanásokat?

Figyelt kérdés
Van néhány pattanásom és eléggé zavarnak... Valaki elmondaná, hogy neki mi használt, mi segített? Jó lenne, ha nem olyan drága és különleges cuccokat ajánlanátok, csak valami sima, egyszerűt. :) Előre is köszönöm!

2013. okt. 5. 14:32
 1/2 anonim válasza:

Szia! Bár én fiú vagyok, és lehet furán hangzik, de vagyok az, nekem is volt elég sok és csúnya most viszont teljesen sima lett. Én az Essence Pure skin make up alapozót használtam (vettem a Rossmanból). Ez nem csak eltünteti a pattanásokat ha nem meg is szünteti.


Nekem bevált :) 19F Ha tetszik, mehet a zöld gomb :)

2013. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1: köszönöm! :D egy kicsit sem lepődtem meg, bár talán másoknak fura lehet, de nekem sokat segítettél. ment a zöld kéz!
2013. okt. 5. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!