Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális dolog az ha néha...

Normális dolog az ha néha magamba este elmegyek sétálni egy olyan helyre ahol nyugodtan egyedül lehetek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok átlagos tinigondokkal és néha este kicsit főleg ha telihold van elmegyek a közelbe hogy nyugodtan egyedül lehessek és átgondoljak ezt azt, olyankor a régi szép idők járnak a fejemben a szerelem meg ilyesmik, szeretek igy egyedül császkálni és itt ott néha leülni ilyenkor szabadnak és olyan nyugottnak érzem magam. Ez normális??? :D Vagy ilyen depis dolog, nem szoktam magamba fordulni általában az élet vidámabb oldalát nézem nagyon kedves és vidám vagyok!
2010. aug. 27. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ebben nincs semmi fura,sokan vannak ezzel igy,csak félnek erről beszélni.sajnos manapság a legbutább dolgok miatt is furcsán néznek az emberre,kiközösítően.
2010. aug. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van!
2010. aug. 28. 00:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ilyet csinálni:)

Néha még gondolatban is elszoktam menni nyugis helyekre:D

Olyan megnyugtató az egész :)

Úgyhogy nyugi ez normális;)

2010. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem tré :)
2010. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én itt Gyömrőn szombat esténként szoktam elmenni a község szélére ott van egy nagy üres mező azon sétálni leülni, marha szép csillagos szokott lenni az ég imádom, és akkor csak merengek, merengek és sehol senki. :)
2010. aug. 30. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xAyLowX ***** válasza:

én is szoktam ilyet csinálni.

leülök a kivilágítatlan vasútállomáshoz, nézem az eget, meg a csillagokat, és elszívok egy szál cigit. olyankor olyan nyugodt vagyok, a múltamra gondolok, és arra akit szeretek,vagy szerettem.

és van még egy ilyen szokásom.az esőben kimegyek egy szál pólóban, elsétálok a temetőbe, és az út közepén a föld felé nézek,néha órákon át. egyesek depressziósnak néznek, nem értik, mennyire nyugodt és szabad érzés.

2010. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!