Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi erről a véleményetek?...

Mi erről a véleményetek? "Botrányos kijelentés: Orbán leendő minisztere szerint nyugodtan szavazhatunk az MSZP-re, SZDSZ-re, bárkire, egyedül a Jobbikra tilos"

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 23. 23:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%

Nekem nem fogja megmondani ez a pojáca hogy kire

szavazzak

szebb jövőt

2010. jan. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%

A Jobbik is állandóan a Fideszt fikázza, akkor most min lepődtök meg? Oda vissza szivatják egymást.

Most a Fidesz számára a Jobbik a legnagyobb ellenfél, nem az MSZP, így evidens, hogy őket járatják le.

2010. jan. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%

Ez minden Jobbikosból csak még nagyobb elszántságot vált ki, én pld mindenki megfogok győzni a környezetemben, és legalább 20-30-50 szavazatot összefogok szedni.

Már holnap elkezdem, hétfőn irány a Jobbik iroda, belépek és kérek plakátokat stb, mert gyomron vágott a csontváz!

Beszélek az iwiwen és minden ismerősömmel minden portálon, a presszókba, és minden elképzelhető helyen.

2010. jan. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%

fideszes nagypapám a video megnézése után azt mondta:


lasssan, de csak kezd kinyílni a szemem,

nincs más választásunk, muszáj ezek után csakazértis a jobbikra szavaznunk


ha a fidesznek a jobbik az ellenség és nem az mszp-szdsz-mdf az nagyon-nagyon rosszat jelent

2010. jan. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem ellenség, ellenfél.


Mindig az az ellenfél, aki a második legnagyobb táborral rendelkezik. Eddig az MSZP volt, az most a Jobbik.

2010. jan. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Jeszusdeocsmányezanő!!!


Eddig sem akartam a Fideszre szavazni, ezután sem fogok. A sárdobáláshoz ért, a kormányzáshoz nem.

2010. jan. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%

Örvendetesnek találom, hogy a szélsőséges erők ellen minden (kvázi-)demokratikus erő összetart.

Valami ilyesmi hiányzott a Marcianál és Weimarban is.

2010. jan. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
de bazz azt birom, nektek (kuruc.hu) mindenki zsidó aki nem tetszik?:S
2010. jan. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 01:00

Itt nem a kuruc.inforól van szó, hanem arról hogy ez a kollega mire buzdít!

Kérdem én, ez lenne az "ellenzék"?

2010. jan. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

Ha van egy párt, aki minden más pártot kivétel nélkül folyamatosan szid (meg úgy kvázi mindenki mást is), az ne csodálkozzon, ha előbb utóbb minden párt és szervezet összefog ellene.


Persze, ha bemegyek a suliba, beszólok mindenkinek, aztán meg összefognak ellenem és megvernek, akkor nagy poén ha azt mondom, hogy azért vertek meg, mert én képviselem a suliba az egyedüli normális és helyes értékrendet. Csal a többiek mind a suli árulói, és le akarnak számolni az igazsággal stb.!

2010. jan. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!