Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg beteges lenne ahogy...

Tényleg beteges lenne ahogy viselkedem? Lent

Figyelt kérdés

Mindenki tart tőlem, ha jobban megismer. Ez az alap séma.

Mindenki egy elmebeteg emberként kezel, akinek képes vagyok őszintén megnyílni. Nos, miután egyikükkel mélyebben csevegésbe elegyedtem, kicsúszott a számon pár olyan gondolat ami miatt elég hamar el akart iszkolni, és én meg el hittem hogy ő legalább megért. Na, ez incidens óta ebből a közösségből mindenki kerül engem, és megtartja a 2 lépés távolságot. Az előtt nem volt ilyen. Szerintem tervelnek valamit ellenem, csak azt nem tudják, hogy nekem erről van tudomásom. Lehetséges ha megfenyegetem, vagy eltávolítom azt az illetőt, akinek ki mertem teregetni az elképzeléseim, akkor most minden zökkenőmentes lenne. Amúgy nem bízok senkiben, utálom az egó fényező, műmájer, minden jelentéktelen dolgokról hablatyoló jellemtelen alakokat. Sosem fogom valszeg megtalálni azt aki úgy gondolkodik mint én. Visszatérve erre a pár emberre akik most azon vannak hogy eltüntessenek. Jöttem hazafele sötétedéskor az utcán, és követett valaki, a lényeg hogy nagyon messzire volt tőlem, de tisztán hallottam mit motyogott. Rólam beszélt, hogy most megtalált. Ma elkezdtem gyanakodni, hogy az állítólagos "barátaim" egy civilnek álcázott bérgyilkost küldtek rám, és előre lezsíroztak mindent ha engem valahogy fogságba ejtenek. Szerintem jogosan aggódom, ezt az alakot amúgy aki követett, párszor láttam ablakon kinézve ahogy csak áll és bámul befele, aztán eltűnik.

Nem hiszek a horror mesékben, de a valós gyilkosokban igen.

A barátaim el akarnak tenni láb alól, nekem kellett volna gyorsabban cselekednem, hogy erre esélyük se legyen.

Mit gondoltok, most mi tévő legyek?



#összeesküvés #emberölés #Miért kerül mindenki?
2021. júl. 26. 00:27
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok, itt nem hiszem, hogy most a kor számottevő. A lényeg, hogy sokan mondták mennyire kiszámíthatatlan vagyok és abnormális. Közben én ebből nem érzékelek semmit, max annyit, hogy valóban egy kicsit furcsa vagyok. Amúgy sosem tudtam jól beilleszkedni társaságba, általában 1 emberre fekszek rá, akit kiválasztok. Ha jól viselkedik, nem kap megtorlást. De hogy elárult engem most több embernek, így bánom, hogy nem zártam be a bejáratit.

Szüleim most nyaralnak, de megengedték, hogy bárkit áthívjak magamhoz Enyém a ház, én uralok mindent, akkor aki vendég, az az én játékszabályaim szerint fog alkalmazkodni.

Ezt hogy nem lehet megérteni? Ha nem tetszik neki, akkor egyáltalán mi a fenéért jött el?

2021. júl. 26. 18:25
 12/23 anonim ***** válasza:
88%
A vendéget azért hívjuk meg, hogy jól érezze magát. Keress magadnak valami hobbit.
2021. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Van már hobbim, köszönöm szépen. Mi az hogy jól érezze magát? Lehet neki az lett volna a jó érzés ha egy kis izgalmat viszünk az estébe, mondom ha nem szalad el mindenféle prekoncepcióval, akkor lehet élvezte volna a projektemet.
2021. júl. 26. 18:41
 14/23 anonim válasza:
88%
Vannak gondok a fejedben kérdező, mielőbb kezeltesd magad. Ezt a te érdekedben mondom.
2021. júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Most tényleg vagy szórakozol vagy nem de ha tényleg komolyan írsz elég para vagy. Simán egy horror filmet lehetne forgatni veled azzal a sztorival amit írtál
2021. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
te beteg alat, az ijeneket kene bortonbe zarni, jezusom
2021. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
15%

Szerintem meg nem vagy para. Szívesen megismernélek :)

17/L

2021. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
89%
17# hát persze nyugodtan ismerd meg. Majd mikor bezár a sötétbe és ki tudja mit akar veled csinálni is ezt mond. Sok sikert.
2021. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
88%
18-nál a pont!
2021. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

"Szerintem tervelnek valamit ellenem"

"nem bízok senkiben"

"azon vannak hogy eltüntessenek"

"követett valaki"

"hallottam mit motyogott. Rólam beszélt, hogy most megtalált. "

"egy civilnek álcázott bérgyilkost küldtek rám, és előre lezsíroztak mindent ha engem valahogy fogságba ejtenek."

" láttam ablakon kinézve ahogy csak áll és bámul befele, aztán eltűnik"


Van itt bőven üldözési mánia, kezeltesd, mert ez a skizofrénia előtünetei.

2021. júl. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!