Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bocsánatot kellene kérnem...

Bocsánatot kellene kérnem azért, hogy úgy viselkedek ahogy, amikor megvan?

Figyelt kérdés

Rosszul érzem magamat, lelkileg, kattog az agyam ilyenkor minden hülyeségen, meg testileg is ilyenkor, fáj a hasam is.

Barátom meg mindig besértődik hogy olyan hideg vagyok vele, meg hogy mi bajom van, meg mi történt.

Én meg ma pl tökre felhúztam magam, hogy nem igaz hogy minden hónapban a szájába kell rágnom hogy épp megvan..... és hogy ilyenkor vannak rosszabb napjaim is.


Kérjek bocsánatot mindig?


2013. jan. 16. 20:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Nőként mondom, hogy attól még, hogy megvan, semmi jogod bocsánatkérés nélkül törvényszerűen behisztizni minden alkalommal.
2013. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Kétlem hogy idegileg kicsniltá, hol olvastál te ilyet...?

Kérdező! Igen kérj bocsánatot de a legjobb ha próbálsz nem hisztizni. Tudom nem könnyű! Persze nekük is figyelembe kéne venni, hogy meg van. :)

2013. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
Muszáj neked hisztérikának lenned? állítólag felnőtt ember vagy nem? akkor tudsz magadon uralkodni is, ugyi?
2013. jan. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
Attól, hogy megvan nincs jogod hiszi gépnek lenni. A legkevesebb, hogy bocsánatot kérsz.
2013. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
nem hisztérikázok egyébként, hanem inkább csak befogom, hogy nehogy valami bántót mondjak véletlen :P ő viszont mindig besértődök, hogy miért vagyok olyan halk :D és igen most már kiakadtam , hogy miért nem lehet megérteni engem, miért kell minden hónapban elmagyaráznom a szitut.
2013. jan. 16. 20:56
 6/22 anonim ***** válasza:
Én is hisztis vagyok ilyenkor, csak én ilyenkor alapból kerülöm a konfliktusokat, bezárkózom a szobámba és ha kell nem szólok senkihez, vagy előre közlöm hogy légyszi ma ne, mert nem vagyok vevő semmire és hamar felhúzom magam. És lám, sose szoktam balhézni senkivel ilyen időszakokban...
2013. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
*besértődIK
2013. jan. 16. 20:56
 8/22 anonim ***** válasza:
51%
Szóval a nők nem hisztizhetnek, hiába hormonális, mert viselkedjenek felnőtt ember módjára, de a férfiaknak szabad össze-vissza dugniuk, mert ez genetikus.. :D
2013. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ismerős. Hol írta a kérdező hogy hisztizik? Ilyenkor mikor fáj a hasam, gyengének érzem magam, szédülök és érzékenyebb is vagyok a kelleténél nekem sem van kedvem poénkodni stb. Nekem ilyenkor hányingerem is van és igen, kéretik ezt megérteni mert nekem sem kellemes és nem kell nekem sem hogy feszt azzal jöjjenek hogy "most miért nem mosolyogsz, miért vagy olyan fáradt, olyan távolságtartó vagy (mert nem fekszem le vele pl.)" és blabla. Sajnos volt már ilyen. Amúgy a magnézium sokat segít nekem. Néha igen, hisztis is vagyok és könnyebben sírva is fakadok ilyenkor, de nem minden hülyeségen. De pl. ha egy fiúnak/férfinak fáj pl a háta, hasa, foga akkor én is megértem hogy szar napja van és fáj neki. Ez kb 1-2 nap és többnyire hullámokban jön. De amúgy normálisan meg kéne vele beszélni. Bár ilyenkor nálam is hamarabb elszakad a cérna. A múltkor beszélgettünk ezekről a "tünetekről" egy pár lánnyal. Volt aki már csak úgy a semmin sírva fakadt, én volt hogy egyszer majdnem elájultam a buszon, egy másik lány a suliban. De amúgy ha részletesebben leírod hogy mi volt a baj szerintem normálisabb válaszokat adnánk. Hány éves a barátod? Valaki amúgy meg sem érzi én meg tiszta stressz vagyok ilyenkor és még csinálni sem tudok ezzel semmit.
2013. jan. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Egy icipicit hisztizhetsz...de kérj bocsánatot!
2013. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!