Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szivattok másokat?

Hogyan szivattok másokat?

Figyelt kérdés
Minden tanácsra kiváncsi vagyok. Most megyek gimibe és eddig is szivatógép voltam, de kiváncsi vagyok új ötletekre, mert félek hogy kifogyok az ötletekből.
2010. aug. 28. 20:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
jó nagy paraszt lehetsz, öcsém
2010. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Miért?
2010. aug. 28. 20:59
 3/24 anonim ***** válasza:
70%

Nem szoktam szivatni senkit se

Én kedves vagyok általában mindenkivel

Most komolyból akarsz valakit szivatni, vagy csak a tréfa kedvéért??

2010. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Hath... en gepes szivatasokat tudok... ha írsz privit, akk mást is mesélhetek ;)
2010. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Privi ment
2010. aug. 28. 22:00
 6/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik típus vagy


Aki viccesen kicsit humorosan csinál csíntevékenységeket, meg esetleg vicc kedvéből feldobja a hangulatot (pl. régen engem azzal szekáltak hogy mi van átment rajtad a fűnyíró mert leszoktam nyiratni a hajam) az nem is baj sőt jó.


De aki a másikat megőríti, a visszahúzódokat veri szabályosan idegileg kikészíti az olyanokat pofán kell verni. Én se szóltam senkihez aztán egyszer sokat pofázott az egyik ilyen nagynak képzelő kis f@sz (amúgy ezek vannak a lentebbnél lentebb csak így kompenzálják a bajaikat hogy másikat b@sztatja amúgy az ilyenek belül idegi roncsok) és pofán vertem és kidőlt. Ha te is ilyen lennél valószínűleg így járnál te is az ilyeneket porrá kell alázni.


De az ilyen hiperaktív folyamatosan viccelő gyerekekkel semmi bajom, sőt csípem őket. csak van egy határ.

2010. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Hát én mindig viccből kezem, de gyakran túllövök a célon.
2010. aug. 28. 22:45
 8/24 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy nézzen tükörbe xD nállam ez mindég bejön. vagy mond neki hogy igaza van. eltart egy ideig mire rájön lol
2010. aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
remélem egyszer téged is megszivat valaki egy jó nagy balegyenessel. vagy többel. ;)
2010. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
53%
Nem szivatok senkit, mert nem vagyok k*cs*g, mint te.
2010. aug. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!