Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A versenyszellemet, azt, hogy...

A versenyszellemet, azt, hogy le akarok győzni másokat, hogyan szüntethetném meg? Lehetséges egyáltalán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Következő tanévben lesz rajzunk, amit én eléggé szeretek, de van két lány az osztályban, akik szintén, és őket nem igazán bírom, ezért szeretnék jobb lenni tőlük. De nem akarom ezt érezni, mert közben félek is a csalódástól, a "vereségtől". Hogy tudnám elnyomni, megszüntetni a versenyszellemet? :\

16L


2011. aug. 18. 14:40
 1/3 Ráffájel ***** válasza:
54%
Imádok versengeni, mindenkivel, mindenbe, mindenhol. Egy igazi "versengő" egyéniség nem fél a bukástól.
2011. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Én is versengő vagyok! :) Mindenkivel versengek, még a barátaimmal is. Nem tudom, hogy jó szokás-e, de én ilyen vagyok, így kell elfogadni. Szerintem nem kell változtatnod, vágj bele mindenbe, én is így szoktam! Nem kell félni a vereségtől, az csak erősít!! Én is buktam már el párszor, de sikerült felállni és erősebb lettem. Hiába, ilyenek vagyunk... De elég sok mindenben szerintem pozitív ez a hozzáállás, ez a versenyszellem! :)
2011. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom nem lehetséges. :S Pedig jó lenne, mert ha valaki jobb valamiben, amit szeretek, mint én, akkor attól a dologtól könnyen elmegy a kedvem.
2011. aug. 18. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!