Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha a munkában...

Mit csináljak ha a munkában ejtett apró hibáim miatt végtelenül ideges tudok lenni magamra?

Figyelt kérdés

Például ha kis adminisztratív hibát ejtek vagy elnézek valamit. Apróságok,a főnököm szerintem túl is teszi magát rajta,de én nagy ügyként fogom fel.

Igyekszem kiküszöbölni,de ha becsúszik olyan max heti 2x kb akkor legszívesebben megütném magam hogy milyen figyelmetlen vagyok.


Mostmár állandóan azon görcsölök hogy elrontok valamit. Fél éve dolgozom itt és szeretem ezt a munkát.


Mivel tudnék egyszerre kicsit lazább lenni de mellette precíz maradni?



2021. aug. 4. 14:50
 1/5 yoshimitcu ***** válasza:
Lazaság, precízség, egymás ellentéte. Amúgy ha lazább akarsz lenni szorongásoldók, nyugtatók, xanax stb.
2021. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem fogok bexanaxozva munkába járni..
2021. aug. 4. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt: a munkában főleg a munkádra összpontosíts, ne kószáljanak el a gondolataid. Gondold át mit hogyan kell megoldanod és csak utána kezdje el megoldani, teljesíteni. Átadás előtt ismét olvasd el, gondold át. Sikeres leszel.

Másrészt: ha a főnököd sem látja nagy hibáknak, akkor ne őröld magad ezek fölött, de azért tartsd be, amit fentebb írtam, mert ha lazán veszed (hiszen a főnök sem tette szóvá), akkor nagy valószínűséggel becsúszik egy lényeges hiba.

2021. aug. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megfelelési kényszer valószínűleg.Úgy érzed,hogy tökéletesnek kell lenned.Talán ezt várták el tőled gyerekkorodban,vagy akár más munkahelyeken.
2021. aug. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor feljön ez az önellenszenv, próbáld továbbengedni azzal, hogy a hibázás teljesen természetes, emberi dolog, a fejlődés része.
2022. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!