Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az ha 3-an vannak...

Miért van az ha 3-an vannak egy barátságban akor az egyik lány egy idő után mellőzve van?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
3man sosem tudnak jóban lenni egymással, mindig 2 személy kicsit jobb barátok lesznek, de ez váltakozik..
2010. aug. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

van egy ilyen régi mondás : ahol 3an vannak ott az eggyik felesleges. na kb ezért.

és tényleg, 2enmindig jobban fogják bírni egymást, és valamelyik úgyis féltékeny lesz a másikra...

2010. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez szinte mindig igy van. Amikor ketten vannak akkor nagyjából az igények kielégitik egymást, a másik fél elvesztésének gondolata arra készteti az embert, hogy alkalmazkodjon, mert megéri egy kicsit tűrni, amikor nem ép olajosan mennek a dolgok.

Amikor megjelenik a harmadik akkor az egyensúly kissé felborul. Nem véletlenül találjuk a feng shui jelképében is a 2 pólust, a Yin és a Yang- ot, amik a kiegyensúlyozottságot jelképezik. Ők ugyanis csak ketten vannak.

Nos, amikor megjelenik egy harmadik akkor a vélemények kezdik elszakitani a pórázt. Például: ha te mozizni akarsz, de tudod, hogy a másik nem kedveli nagyon, akkor az ötlet elvan veszve. Na de ha van már egy harmadik is akkor már nő az esélye a tervnek, hiszen ha ő pont szeret filmezni akkor a " többség dönt " alapon mindhárman elmentek filmezni vagy legfeljebb az egyik otthon marad és elmentek ti ketten.


Tehát lényegében a harmónia felborulásáról van szó. Amikor ketten vagytok akkor mindkettő igyekszik, hogy a másiknak is a kedvében járjon egy kicsit, mert tudjátok, hogy ez az ára a barátságnak. De amikor megjelenik egy harmadik akkor már nem tűnik annyira vészesnek, hogyha valamelyiket elhanyagolod egy kicsit, hiszen úgyis ottvan a másik.

2010. aug. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért ez nem mindig igy van,vannak kivételek.Mi is háran vagyunk legjobb barátnők már több éve.Semmi problémánk nincs,nem szoktunk veszekedni.Más barátnőink is vannak,sokat vagyunk velük is.Ha tehetjük mindig hárman megyünk vásárolni,strandra,stb. :)
2010. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én igazából csak azért utáltam az egyik "barátnőm", mert féltékeny voltam rá, féltem, hogy az igazi barátnőm hozzá pártol és akkor én egyedül maradok, vele mindig vidám volt, velem meg csak rossz kedve volt, kesergett, na de nagyon jól megérjük egymást, mindent elmondunk egymásnak és nem is kell félnem, hogy máshoz pártol ha jó barátnők vagyunk

ha 2 ember megérti egymást az egyik a 3. személlyel megváltozik és az egyik feleslegessé válik, 3 ember nem képes megérteni egymást mindenben csak néhány dologban, de az nem elég, a bizalom is fontos, nem osztogatjuk csak úgy

2010. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!