Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hisztek a fiú-lány barátságban?

Hisztek a fiú-lány barátságban?

Figyelt kérdés
Lehet hogy felnőtteknél máshogy van,de nálam mindig az egyik fél többet érzett...vagy én,vagy a ő,és legjobb barátaimat vesztettem el ez miatt.Mert persze pár hónapig nem is volt ilyen gond,de aztán valaki mindig többet érzett.
2011. szept. 19. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez csak akkor működhet, hogyha nagyon rég óta vagytok barátok. nekem van egy fiúbarátom, akivel születésem óta folyton együtt vagyok. tudom, hogy ő tényleg csak barátként tekint rám. de másokkal nekem is előfordult, hogy egy idő után kiderült, többet éreznek..

18L

2011. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én szentül hiszek a fiú-lány barátságban! Van 3 fiúbarátom is. Nem volt velük szexuális kapcsolat. Az egyikkel elég sok időt töltök, mert a másik kettő vidéki és velük mailozni szoktam.

Azért jó a fiú-lány barátság, mert véleményem szerint a barátság erősebb a szerelemnél. A szerelem hamar elmúlik. Sosem tudni, hogy mi fog történni ezek után: végleg szakítanak, többet nem fogják látni egymást? Vagy pedig jó barátok maradnak? De a lényeg, hogy a szeretetnek meg kell maradnia!

És azért is jó ez a barátság, hogy mind a két nem tud ebben-abban segíteni, amikhez értenek. A fiúk tudják, hogy mit szeretnek a fiúk a nőkben, és így tovább...

És lehet viccelődni mind a két nemen :D Pl. egyszer a strandon figyeltünk az embereket meg a nagymellű nőket. A barátom nem szereti az ilyen csajokat, mert valamiért gusztustalannak tartja a nagy melleket, főleg a plasztikázottakat.

2011. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja szerintem van
2011. szept. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell benne hinni, mert tudom, hogy van.

És van a barátság+szex is. (Mondom: is. Tehát sok olyan lány barátom van, akivel eszünk ágában nincs lefeküdni egymással, és pár olyan, akivel van. És mindent meg tudunk beszélni, mert nincs az a birtoklósdi, ami a párkapcsolatban.)

2011. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nézd meg a barátság extrákkal c. filmet. Vagy a Sex hard 2-t. Mind2 ben erről van szó.
2011. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
sex epil 2 aszt hiszem XD
2011. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hiszel obama és bin laden barátságában?
2011. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fiú és lány, férfi és nő között csak akkor lehet klasszikus barátság, ha nem találják vonzónak egymást. Ezen kívül is lehet barátság, csak max vonzódnak is egymáshoz, de nem lépik át a határt. Az a bizonyos határ meg mindenkinek máshol van. :)
2011. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!