Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok mi a véleményetek a...

Lányok mi a véleményetek a motoros srácokról? 16 év felett. Külső vagy belső tulajdonság számít jobban?

Figyelt kérdés

Én speciel 187cm vagyok kék szemmel és szőke hajjal ráadásul valamennyire vékony és szemüveges is vagyok.


Lányok!

Ti mit preferáltol egy srácon?

Mi az amit megnéztek rajta.


A kérdés spontán és szimpla szórakozás szüleménye.



2021. aug. 23. 12:54
 1/6 A kérdező kommentje:

Szerencsétlen módon elrontottam egy két szavat és írásjelet.

Bocsii

2021. aug. 23. 12:56
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg még egy "szavat" is 🙂🙃
2021. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tény és való🤔

Mivel a kérdést nem tudom editelni így gatya🙄

2021. aug. 23. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki akarja, így is meg fogja érteni 🙂🙃
2021. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Én nem az alapján ítélek meg valakit, hogy van-e motorja, vagy sem, illetve úgy öltözködik-e, mint egy motoros, vagy sem. Plusz van, akinek jól áll, van, akinek nem. Attól is függ, hogy milyen motor, robogó, babetta, cross vagy Kawasaki, esetleg egy testes Honda. Bukóban pl alig látszik az arcod, a hajad meg a szemed. Motorosok között is van jófej, helyes és bunkó, száguldozó, ronda. Nem lehet általánosítani.
2021. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igaza van az 5-ösnek, én nagyon szeretem a motorokat, megnézem őket mindig, de nem a motoros érdekel, hanem a gép, az nem nagyon tesz hozzá semmit egy személyhez, hogy milyen motorja van, max könnyebben felkelti az erdeklődésemet, de ez motorfüggő is, de most csak emiatt nem fogok beleszeretni valakibe.
2021. okt. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!