Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék hogy ne érezzek így?

Mit tehetnék hogy ne érezzek így?

Figyelt kérdés

Feleslegesnek érzem magam a társadalom számára..

Annyi okos,sikeres ember van,ők mind elertek valamit, lettek valakik.. én én itt vagyok 20 éveseb és semmit nem értem el,nem születtem jó módu csaladba sem, rossz szakot választottam magamnak,most van egy érettségim és egy szakmám amiben nem akarok dolgozni,egyetemre menni nem tudok mert nincs annyi pontom hogy felvegyenek.. fogalmam sincs mit kezdjek az életemmel..úgy érzem teljesen reménytelen hogy már valaha elérjek bármit amit régen szerettem volna



2021. szept. 1. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én háromszor gondoltam újra, hogy milyen szakmát szerezzek, végül a legutolsó választásom lett a befutó, amit 23 évesen kezdtem el és 26 évesen fejeztem be. Nem sokat bánkódok a többin, mert az csak tapasztalat volt. Most 32 évesen boldog vagyok a szakmai és magánéleti választásommal is, viszont minden korábbi (akár rosszul meghozott) döntésem kellett ahhoz, hogy az legyek aki most vagyok. De még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy később akár 5-10 év múlva megint új szakmát tanuljak ki és új életet kezdjek, mert arra is láttam személyes példát hogy valaki 45 évesen váltott és lett az élete egy sikersztori... Ezek a történetek engem motiválnak
2021. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hú engem érdekelne a 45 éves sikersztorija, tudna motiválni, megosztanád? :)
2021. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!