Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs celom, nincs motivaciom,...

Nincs celom, nincs motivaciom, nem tudom mit tehetnek. Otletek?

Figyelt kérdés
Szo szerint semmi, suliba jarok meg van 1 evem, de nem erdekel, hogy elvegzem e, nem erdekel semmi. Nem akarok tanulni, nem akarok dolgozni, nem akarok sportolni. Nem akarok semmit. Neha csak remenykedek benne hogy meghalok egyik pillantrol a masikra, legalabb nem kell tovabb szenvednem az eletben. Itthon csak fekszem, zenethallgatok, filmet nezek, de ezeket is csak azer, hogy ne unjam magam halalra. Barataim nincsenek, de nagyon nem is erdekel. Eletcelom sosem volt, osztalyomban is mindenki tudja mar, hogy mit szeretne. Csaladot, gyerekeket, jogsit, jo munkahelyet stb... Engen nem erdekel az sem, ha az utcan fagyok halalra. Nem szeretek kimozdulni a lakasbol, gyomorgorcsom van ha emberek koze kell mennem. Nem tudom, hogy mi lesz igy velem, de az a legrosszabb, hogy nem erzem, hogy ezen valtoztatni szeretnek. Azt sem tudom, hogy mitol lettem ilyen. Nem emlekszem pontosan, de regen biztos hogy nem volt ilyen veszes a szitu. Korabban eleg durva piszkaltak bantottak a suliban, de ma mar nem, ugyhogy ez sem lehet az oka szerintem. 20 eves leszek lassan, de mar 2 3 eve ugyanez megy. Nem tudom, hogy mi lehet ebbol a kiut? Talan az ongyilkossag, nem tudom. Bar a szuleim nem mondjak, de szerintem nekik is csak egy teher vagyok, jobb lenne ha nem lennek vagy elmennek hogy tobbet ne lassanak. Gondolkoztam mar, hogy elmegyek itthonrol, a keves penzt amim van viszem magammal aztan elmegyek. Csak mint mondtam nincsenek barataim, nincs hova menni, bar mint mondtam az se erdekel, ha az utcan halok meg. Csak azert teszem fel ezt a kerdest, mert 1 evem van mar csak a sulibol es utana tuti elkuldenek a szuleim dolgozni. De en minek dolgozzak, ha nem erdekel a penz sem? Sem sajat magam sem semmi? Nem tudom, hogy van ebbol meg visszaut, de talan nem is akarok, csak leirtam, hogy ne mindig csak sajat magammal beszelgessek.
2019. jún. 30. 23:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Majdnem úgy vagy, mint én pár éve.

Ne félj, egy év alatt sok minden megtörténhet. :)

Most nem látsz semmit, ami érdekel, de egyszer majd felfigyelsz valamire, amiben meglátod a jövőd.

Renget korodbeli van, lesz, és volt így, mint most te.

Az öngyilkosságon ne gondolkodj, az nem megoldás.

Keress olyan érdeklődési kört, ami tetszik. Legyen az bármi. Játékok, filmek, zene. Ezek alapján pedig, akár a neten, hasonló témájú Facebook csoportokban is találhatsz barátokat. :)

Biztos van benned egy szerethető oldal. :)

Kitartást barátom, és sok sikert a jövőben.

2019. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!