Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » MIT TEHETNEK NAGYON? SURGOSSSS!

MIT TEHETNEK NAGYON? SURGOSSSS!

Figyelt kérdés

Szoval hulyet csinaltam a szulimbol es atirattak evkozbe egy masik suliba ami teljesen mas csak az h helyben vannak ha esetleg beszelek v beszelnek az igazgatokkal vissza vennenek e oda?

Vagy ha egy harmadikba atjelentkezek ezt akkor kozoltek h ujra kezdhetem a 9.et

Nah akkor esettt le h milyen hulyeseget csinaltam . Meg tulreagaltam mindent

Most meg az osziszunetbe is tanulhatok pluszba meg korhazba is voltam , es ugy volt meg beszelve h elkuldik az anyagot de hat senkise kuldte el szoval ezek az uj' osztaly tarsak teljes hulyek

Szeretnek vissza mennu oda az ertelmesebbekhez :)



2016. okt. 28. 16:25
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi a helytelen iras vegett
2016. okt. 28. 16:29
 2/2 anonim ***** válasza:

"közölték hogy újrakezdhetem" - tehát ezt tudod, nyilván nem fognak harmadjára is beíratni egy éven belül. Mi van ha az sem tetszik, mennél egy negyedikbe? Szerinted oda-vissza lehet iskolát váltani a kedved szerint?


Semmit nem tehetsz, szokd meg az új helyet, illeszkedj be. Tanulni mindenhol kellesz. Ha nem kaptál új anyagot, annyit legalább magadtól is kitalálhatsz, hogy a könyv következő anyagát megnézed, elolvasod, vagy aszerint az ütem szerint ahogy a tanár halad megnézed mi eshetett arra a napra amikor nem voltál ott. Ha nem is tanulsz meg egy idegen anyagot, akkor sem fogsz annyira lemaradni ha legalább elolvastad miről volt szó, utána meg felzárkózol belőle.

2016. okt. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!