Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nehezen nyitok az emberek...

Nehezen nyitok az emberek felé és egy unalmas ufo vagyok. Ettől még lehetek jófej és szeretnivaló?

Figyelt kérdés

Ha van 3 ember, akik idegenek, én kezdek el beszélgetni mind a kettővel külön, mégis eltelik pár óra és ők lesznek a legjobb barátok, én meg háttérben maradok.

És akkor leesik, hogy valószínűleg nem elég érdeklődőnek lenni, hanem érdekesnek is kell mutatni magamat. Az alaptermészetem halálosan nyugodt és pozitív, de hamar betelítődök az emberekkel és elmegy a kedvem a társaságtól. Ezt egyesek úgy hívják, introvertált személyiség, mások meg, hogy magánakvaló.

Belépegetek a facebook-on ismerkedős csoportokba de semmit nem csinálok mert igazából nem akarok ismerkedni, csak érdekes akarok lenni mások számára, az meg nem jön magától.

A közeli barátaim is távoliak, helyileg is, meg nem is keressük egymást gyakran. Nem tudok az a fajta barát lenni, akit bármikor fel lehet hívni, mert kényszernek élem meg a telefonálást. Magamról is csak annyit szeretek mondani, amennyire kíváncsiak, vagy a másik: ha sokat beszélek magamról biztos említek valami elvont, beteg dolgot, amiben hiszek.


Az igazság, hogy nekem jó, ha távol vagyok emberektől, de nehéz olyanokat találni, akik szintén ezért keresnek barátokat, hogy néha személyesen találkozzanak, csináljanak valami progit, vagy sétáljanak az erdőben, aztán hazamenjenek, vagy vendégül látják egymást.


Az egyetlen ember akivel tényleg el tudom engedni magam és akivel rengeteg beszélek nap mint nap, az a barátom. (Meg a szintén kicsit antiszoc kutyám)


Sok mindent szeretek csinálni: rajzolok, fényképezek, gitározok, verseket írok, tanítom a kutyámat, olvasgatok, futok, nagyokat sétálok... de mindent egyedül. Ahhoz, hogy jól érezzem magam másokkal, néha alkohol kell. Alkoholista meg nem akarok lenni.

Ha elmegyek bulizni, max 2-3 óráig vagyok képes lelkesen beszélgetni másokkal, aztán hazamennék, mert úgy gondolom, semmi értelme.

Gondolom kitalálható, hogy vízöntő vagyok.


23/L



2021. szept. 2. 10:10
 1/6 anonim válasza:
61%

Nem egyszerű amiket leírtál. Kb én is ilyen vagyok, bár nem ennyire. Nincs sok barátom, aki van az netes. Ott el csevegünk messengeren, nem lakunk közel egymáshoz így nincs tali. Néha jó lenne valakikkel valahová beülni,de mikor oda kerülne a sor, nem mennék. Meg hallgatok bárkit, magamról mesélek ha érdekel valakit.

Én olvasni szeretek, filmezni, kirándulni. Sütni-főzni.

2021. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Végigolvastam.


A kérdésdre a válasz: igen.

2021. szept. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es: Engem is ez zavar, mikor szabadidőm van és társasági lennék nincs nagyon senki, mindenki mással van. :D
2021. szept. 2. 10:57
 4/6 anonim válasza:
63%
1 es vagyok. Ilyen ez, nem könnyű, de ne add fel. Bár én egyedül is jól elvagyok. Most hogy jönnek a hűvösebb esték, egy bögre forró tea, egy jó könyv. Napi szinten írogatunk egymásnak ismerősökkel. Elmeséljük kinek milyen volt a napja, milyen lesz a hete, párkapcsolati, melóhelyi gondokat megbeszéljük. Én úgy vagyok vele, jobb mint a semmi. Na meg ugye messze laknak így nem áll fent a veszély hogy 2 ismerős beszél ki a hátam mögött, mert volt már rá példa. Ezért sem barátkozom a közelemben senkivel.
2021. szept. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó látni, hogy nem csak én vagyok ilyen "ufo". Éljenek a vízöntők! :D Küldesz verset? Akár itt is jó.
2021. szept. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi esely! :)))) ... olyan vagy amilyen vagy :DDDD
2021. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!