Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen Harry Potter teóriáitok...

Milyen Harry Potter teóriáitok vannak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hogy mások milyen szemszögböl nézik ezt a történetet.

2017. aug. 3. 11:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én egy olyat olvastam, miszerint Ron valójában Dumbledore.:D Csak visszautazott az időben, mert tudta, hogy segítségre lesz szüksége Harrynek Voldemort legyőzésében, és úgymond így igazgatja őt uta során. Ezt azzal támasztják alá, hogy ugyanazokat a dolgokat szeretik, mindkettő es kissé bolondos, azt tartják legnagyobb elismerésüknek, hogy szerepelnek a csokibéka kártyái között, meg a 6. Részben Dumbledore megkérdezi Harryt, hogy Hermione a barátnője-e és itt olyan mintha féltékeny lenne.

De persze ez a teória több szempontból is hibás, de leginkább az időutazás oldalát nézve, de azért érdekes.:)

2017. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ez elég furcsa :D én is olvastam már ezt de én nem tartom valószínűnek. Dumbledore már az iskolai éveiben is kimagasló tehetség volt és hát Ron nem az a tipikus lángelme. :D És Dumbledore nem is lehetett féltékeny Harryre mivel meleg. Gellert Grindelwald volt a nagy szerelme.
2017. aug. 3. 12:36
 3/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk Grindelwald csak az iskola után lépett be az életébe
2017. aug. 3. 12:37
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem, hogy Harry szülei meghaltak autóbalesetben, Harryt magához vették a nagynénje és a férje, de nem szerették őt, sokszor bántották, ezért Harry "varázsolt" magának egy saját világot, és az egész sztori igazából az Ő képzeletvilága. A Roxfort, a mágia nem is léteznek, csak Harry képzeli bele magát a történetbe.
2017. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen ezt is olvastam :) de ez olyan illúzió romboló számomra
2017. aug. 3. 13:12
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Még egyet tudok mondani, ez saját ötlet (bár biztos másoknak is eszébe jutott már), lehet, hogy Piton végig tudta, hogy nem Sirius volt, aki elárulta Harry szüleit. Elvégre Sirius azt mondta Pettigrewnak, hogy Azkabanban hallotta beszélni a halálfalókat arról, hogy Voldemort az Ő tanácsára ment el Potterékhez.


Tehát voltak halálfalók, akik tudták, kicsoda Pettigrew, és a 4. részben sem lepődtek meg, mikor Voldemort Féregfarkról mesélt nekik. Lehet, hogy Piton csak a gyerekkori megaláztatások miatt akarta, hogy Sirius bűnhődjön, és ezért nem szólt sem Dumbledorenak, sem senki másnak, hogy nem is Sirius a bűnös.


Persze ez a hetedik könyv után kialakult "Piton a hős" verziót kicsit árnyalja. :)

2017. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Erre még nem is gondoltam! Ez nem hülyeség :)

Az gondolni való volt hogy Piton minden áron Siriust akarta a Dementorok kezére adni.

Mondjuk azt én nem értem hogy ezek után a Főnix rendjébe miért nem mutatta be az írónő hogy mit szolt Sirius ahhoz hogy Piton majdnem odadobatta a dementoroknak illetve Piton mit szolt ahhoz hogy Sirius A rend tagja hogyha ő 'nem is selytette' hogy Sirius ártatlan. :)

2017. aug. 3. 14:25
 8/20 A kérdező kommentje:
És Piton tudta hogy Lily nagy veszélyben van úgyhogy biztos vagyok benne hogy tudott egyet 's mást
2017. aug. 3. 14:29
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez nagyon nem lett megmagyarázva a könyvben! Elvileg Piton a 3. könyv végén teljesen ki volt akadva, hogy Sirius megszökött, majd amikor a 4. részben a gyengélkedőn Sirius visszaváltozott kutyából emberré, Piton csak meglepődött, de Dumbledore kérésére kezet fogott Siriussal.


Nem tudhatjuk, közben mi történt. Az egyik lehetőség tényleg az, hogy végig tudta, hogy Sirius ártatlan. Persze az is lehet, hogy Dumbledore meggyőzte, vagy Sirius menekülése után Piton utánakérdezett a dolognak mondjuk Malfoynál, Ő meg közölte, hogy "ja, bocsi, el is felejtettem mondani anno, de Pettigrew volt a beépített ember."

2017. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nekem nagy kedvencem amúgy Piton. Ő az egyik legizgalmasabb szereplője a tőrténetnek ahogy részről részre befúrja az agyadb a gondolatot hogy alkor most kihez is hűséges. De akkor lopta be magát a szívembe mikor harry megnézte a tőrténetét a merengőbe az utolsó részben. Az első szinpatikus cselekedete akkor volt mikor kiűtözte Lockhartot a párbajszakkörön. :$
2017. aug. 3. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!