Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 16 éves középiskolás fiú...

16 éves középiskolás fiú vagyok. Amióta 2 éve megcsalt a barátnőm, nagyon magányos vagyok. Amikor a barátaimmal vagyok, sose fog el a depresszió, és nincs rossz kedvem. De amikor magam, akkor igen?

Figyelt kérdés

Azóta nem is próbálkoztam csajozni. Amikor egyedül vagyok, öngyilkosság jár a fejemben, stb, de ha társaságba vagyok, nincs ilyen gond.


Mi lenne a megoldás? Igen tudom, ott van felül a válasz. Társaság


De egyszerűen az sem megy, van amikor egyszerűen félek társaságba menni, vagy félek, hogy majd lenéznek az emberek, kinevetnek, vagy stb..


Lehet egy barátnő kéne nekem, és nem lenne ilyen gondom, de abba is félek már belemenni, az exem aki megcsalt elbaszta a bizalmam


2021. szept. 15. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Keress valami hobbit, ami leköt. Sportolj valamit, vagy járj el kondizni, esetleg tanulj valamilyen harcművészetet, fess, rajzolj, írj, tanulj meg hangszeren játszani. Bármi, amihez kedved van. Rengeteg mód van rá, hogy hasznosan töltsd el az időd és lekösd magad.

Ahogy látom nincs más bajod, mint szerelmi bánat. Fogd fel lazábban a dolgot. Fiatal vagy még, nem most kell megtalálnod az igazit.

2021. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
46%
Jól teszed, hogy nem csajozol. Minek kéne neked barátnő? Hogy az is átbsszon?
2021. szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Engem 16 évesen csalt meg a baratnom.. majd a kovetkezo 17 evesen.. most vagy 19.. jelenleg ismerkedem egy lannyal, aki persze rohadt messze lakik. Nem akarok megint fajdalmat erezni.. majd lesz. En a helyedben magamra figyelnek, kezdj el kondizni, tanulj, bulizz, csajozz, de ne keress komoly kapcsolatot ;)
2021. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A 3-asnak van esze.
2021. szept. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Figyelj, harmas vagyok.. nem azt mondom, hogy minden lany gonosz, de ovatosan, mert ennyi idosen nagyon nagy trauma tud lenni. Ha vissza tudnek menni az idoben en sem toprengtem volna ennyit. De hidd el, magadra is kell figyelni. Majd jon valaki, aki megbecsul.. egyelore tarts nyitva a szemed, fejleszd magad, aztan hidd el, jobban leszel. Teljesen aterzem a helyzeted, en nagyon megbantam a sajnalkozast. Nem minden egy parkapcsolat. Az a lany, akivel ismerkedem nagyon nagyon messze lakik, mashol is jarunk egyetemre, tok aranyos meg minden, de el kell felejtenem valoszinuleg. Pedig nagyon kedvelem ot. Ez van
2021. szept. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem mindegyik gonosz, de ez lényegtelen. A félrebszás bármikor nagy trauma tud lenni.
2021. szept. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!