Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Azt mondták hogy negatív...

Azt mondták hogy negatív ember vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig folyton azt mondom magamra hogy béna és hogy senkinek sem kellek, hogy engem mindenki utal meghogy mekkora egy paraszt vagyok. Mit jelent ha valakire azt mondják hogy negatív személy/ember.?
2021. szept. 18. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt amit leírtál, de csak magadat ostorozod hidd el h nem is van annyira béna csak elhiteted magaddal, hidd el h kellenél valakinek sőt többnek is csak nem találtok egymásra, paraszt lehetsz de csak mert lehuztad magad idő elött és ez megkeserített.

Nem könnyű szituáció, de kilehet belőle lépni, persze ha az embernek van segítsége könyebb de annélkül se lehetetlen csak elkell indulni az úton.

2021. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Figyi

Biztos igazad van en elhiszem ha te mondod de te csak a tényeket mondod.

2021. szept. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudnál nekünk felsorolni példákat arra, hogy miért gondolod azt magadról, hogy béna vagy, hogy senkinek sem kellesz, hogy Téged mindenki utál és hogy miért gondolod azt, hogy paraszt vagy.

Szerinted miben nyilvánul meg a bénaságod? Honnan tudod, hogy senkinek sem kellesz (szüleidnek, rokonságodnak, barátaidnak sem, vagy csak a lányoknak/fiúknak nem kellesz)?

Mindenki nem utál Téged, hiszen én sem és az itt válaszolgatók egyike sem. Nem lehetsz Te az oka, ha valaki utál? Nem viselkedsz vele szemben illetlenül? Mit utál rajtad, a ruházatod, a hajviseleted, a beszédstílusod, a testalkatod?

Gondolkozz el a kérdéseimen és vetítsd ki a válaszaidat önmagadra. Örülnék, ha válaszolnál.

2021. szept. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!