Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki akinek hüvelyi...

Van valaki akinek hüvelyi UH-n azt mondták PCO szerű, majd a vérvétel mégis negatív lett?

Figyelt kérdés
Sajnálom, hogy ide teszem fel a kérdést, de nagyon kétségbe vagyok esve és itt van a legtöbb nő :( Nem vagyok terhes, és más tünete nincs hogy PCO-s legyek, csak a hüvelyi UH-n ezt mondták, közben volt egy kismedence gyulladásom, és csak egy hónap múlva tudok menni a vérvételre és cukorterhelésre.
2017. ápr. 29. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, én így vagyok. Az UH-on folyamatosan PCO jellegűek a petefészkeim, de a hormonjaim tökéletesek. A cukorterhelésem határeset volt -a legtöbb orvos szerint teljesen jó-; de egy alapos endokrinológus adott rá Merckformint, és azóta ez is tankönyvi lett. 6 év után, lombikkal sikerült teherbeesnem, de középidőben elvetéltem méhnyak elégtelenség miatt.

Azóta is tartom a diétát, szedem a Merckformint. Az értékeim így tankönyviek, de az UH-on továbbra is pco-jellegűek a petefészkeim... Mi már csak a lombikban bízunk. Hiába jók a laborértékeim; a petefészkeim továbbra sem működnek jól...

2017. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is mimdig pco-s jellegu, de pcos-em nincs, viszont valami mas gond igen,de nem.jottek ra, hogy mi. Clostival sikerult mar 2x teherbe esnem, pedig anelkul is van ovum, megse sikerul nelkule. Clostival az elso, majd a 3 ciklus lett sikeres, az elsobol sajnos nem.maradt meg a baba.
2017. ápr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Acris válasza:

Nekem is PCO-t és IR-t állapítottak meg, fogyókúrába, életmódváltásba kezdtem, gyógyszert nem kaptam az inzulinra.

Pár évvel ezelőtt csak PCO jelleg volt, IR sehol, azt mondta a "csodálatos" doki, hogy ha megjön a vérzésem egy hónapon belül (már alapból 1 hét késéssel voltam nála), akkor nem kell vele foglalkozni... hát annyira nem is tettem, hogy nem sikerült teherbe esnem. Januárba mentem másik dokihoz, aki normálisan kivizsgált, foglalkozott velem. Ennek az eredménye, hogy márciusba sikerült is teherbe esnem :)

2017. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!