Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elég ideges vagyok a holnap...

Elég ideges vagyok a holnap miatt, hogyan nyugodhatnék meg?

Figyelt kérdés
Holnap ugye suli és nagyon utálom, egész évben mindig ideges vagyok, nem tudok normálisan aludni sem. Van valami módszer vagy akármi amitől megnyugodnék?
2010. aug. 31. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen. Gondolj arra, hogy jobb túlesni mert így legalább 1 évvel kevesebb van még hátra az összes iskolai évedből. ;) Egyébként én is utálom néha :@
2010. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Először is,holnap még semmi lesz.

Bemész,meghallgatod az évnyitó beszédet,3 offő óra,és már mehetsz is haza.

2010. aug. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

igen, nem is annyira a tanulás az ami idegesít az egészben, az is elég szörnyű, de az osztálytársaim mindig kikészítenek, amit lehet rajtam kritizálni azt mindig elmondják nekem

most is új a frizurám, nem tetszik, de el sem tudom képzelni, hogy mennyire ki fognak röhögni

2010. aug. 31. 16:44
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem csak 3 offő, hanem a másik 3-at megtartják....:S Különben meg megértem a kérdezőt :S
2010. aug. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Óhe, de szeretnélek ismerni 15-20 év múlva, amikor visszasírod még az iskolát... Egyébként meg minek görcsölsz olyanon, amin úgyse tudsz változtatni? Ennek nincs éééérrteeellme. Ez van, hozd ki belőle a legjobbat, ne a legrosszabbra koncentrálj.
2010. aug. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hidd el az iskolát SOHA nem fogom visszasírni, még magamra is tetováltatnám ha lehetne
2010. aug. 31. 16:48
 7/16 anonim ***** válasza:
2010. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Probalj megbaratkozni az osztalytarsaiddal. Ne hagyd hogy kikozositsenek, vedd meg magad ;s meglatod jobb lessz.
2010. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Én is így gondoltam akkoriban... ÉN se voltam túl menő az isiben, de voltak haverjaim, akikkel jól elvoltunk. A többiek meg megcsókolhatták a purgaporos valagamat :D
2010. aug. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
nekem csak egy barátnőm van akivel elbeszélgethetek, nem akarok mindenkivel jóban lenni, csak hagyjanak békén
2010. aug. 31. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!