Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elég ideges vagyok a holnap...

Elég ideges vagyok a holnap miatt, hogyan nyugodhatnék meg?

Figyelt kérdés
Holnap ugye suli és nagyon utálom, egész évben mindig ideges vagyok, nem tudok normálisan aludni sem. Van valami módszer vagy akármi amitől megnyugodnék?
2010. aug. 31. 16:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ezen még tudsz változtatni.

Mindig legyél magabiztos,ha csesztetnek szólj vissza frappánsan,vagy ne törödj velük.

Azért írtam,hogy ezen még tudsz változtatni,mert én is tudtam.

2010. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Menj el magántanulónak:D
2010. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

nem szoktam foglalkozni velük, régebben kikészítettek és akkor meglátogattam a sulipszichológust, azért az segített, de félek, hogy most megint kikészülök

visszamenni nem akarok a pszichohoz, mert azt mondtam, hogy már semmi bajom, jól vagyok, mindezt kb 2 alkalom után, szóval elég rövid idő alatt helyre jöttem

2010. aug. 31. 16:58
 14/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy,kérdező?
2010. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
16L
2010. aug. 31. 17:00
 16/16 anonim válasza:
nekem nincs ilyen bajom mert már megint megbuktam ujra új osztaly:D
2010. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!