Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megmagyarázná valaki hogy...

Megmagyarázná valaki hogy lehet valakit a világon a legjobban szeretni és egyszerre a legjobban utálni is?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:

énmost pont ilyet érzek

elmondom nálam hogyvan:

már egy éve ismerek egy srácot akivel nagyonnagyon jóba voltunk, minden nap beszélgettünk stbstb..

mostanában már egyáltalán nembeszélünk mert megváltozott..ő alapból egy bunkó srác, szal akiket nem kedvel azokkal bunkózik d,e a barátaival nagyon kedves.

és velemis elkezdte ezt csinálni, de fogalmamsincs hogy mért

már nemis beszélünk, és amiért ilyen velem én megutáltam, viszont nembirom kiverni a fejemből hogy régen milyen jóban voltunk és mennyit hülyültünk, ezért meg szeretem

2010. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az érzelmek világában sajnos sokminden lehetséges, de attól még nem jó neked az ilyen kettős érzelem valaki iránt. Próbáld meg elfelejteni, a saját érdekedben ajánlom.
2010. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!