Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pontosan hogyan hallgassak a...

Pontosan hogyan hallgassak a szívemre ha egyszerre két emberbe vagyok belezúgva? /F

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni, mindkettő iránt ugyanúgy érzek és ez nagyon rosszul esik, az idő múlásával pedig rosszabbodik és félek hogy mire dönteni tudnék késő lesz...
2011. jan. 22. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
hát nehéz-nehéz :S én azt választanám akivel elmélyülteb a kapcsolatunk jobban ismerem mint a másikat. ha ilyen nincs akkor azt amelyikkel többet tudnék találkozni-együtt lenni vele
2011. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocs ha hülyeség :-/
2011. jan. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Előző:

Szép, mert ez is meg van osztva :S

Mind2-re a másik vonatkozik...

2011. jan. 22. 20:38
 4/9 anonim ***** válasza:
mi? mindkettővel jó a kapcsolatod? vagy mi?
2011. jan. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az egyiket valamivel jobban ismerem a másikkal pedig többet tudnék tslálkozni.
2011. jan. 22. 20:55
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor én azt választanám akivel többet tudnék lenni! ott majd bepótoljuk ezt a lemaradást :) hozd meg a legjobbb döntést és legyen boldog kapcsolatod a lánnyal :) SokSikert..de nem lennék a helyedben :( :) Üdv az összes válaszoló xD
2011. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nos gondolom hogy fiatal vagy de semmi gond!Dobj fel egy érmét!!!Vagy gondolj bele ha mindkettő meghalna akkor melyik hiányozna jobban!!!

Egyiket amúgy tuti jobban kell szeretned vagy ha nem akkor nem szerelmet érzel hanem valami mást!!!

A kettőbe ne menj bele egyszerre mert nem tisztességes és gerinctelen dolog!!!

Nekem fiatalabb koromban volt 3 barátnőm egyszerre és mindhárom tudott a másik kettőről...Nos elég hamar kikoptak egy hónap után,plusz adtak a hírnevemnek egy csajozós strici jelzőt ami még mindig él és ezért nemtok normális lányokat összeszedni.És arról nem is beszélve hogy szegénykéimet megbántottam de korrekt módon sosem hazudtam nekik...Ma már ilyeneket nemcsinálok ,nemcsalok meg senkít akármekkora riherongy is legyen...de ezt a szívatást töbszörösen visszakaptam az élettől azt elhiheted Nekem!!!

Sok sikert!

Üdv!

És bízzál az első megérzésedben hogy melyik mellett kéne döntened!!!!

2011. jan. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Valszeg ha mindkettőt ugyanúgy szeretem akkor mindkettő halála fájna...érmével meg nem akarok dönteni az életem felett.
2011. jan. 22. 21:10
 9/9 anonim ***** válasza:

facebooknak egyik ilyen lájkolós oldalán olvastam, hogy kérdezd meg magadtol, hogy melyik embernek tudnád mondani, hogy hiányzik, szereted.

nem pont így van, de ilyensmi :D

2011. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!