Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennétek, hogyha egyszerre...

Mit tennétek, hogyha egyszerre a szívetekre és az eszetekre is szeretnétek hallgatni? Ti is voltatok már ilyen helyzetben? Ilyenkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 2 hónapja vagyok együtt a barátommal,eleinte minden szép volt,amikor volt egy apró félre lépése,csak egy szájrapuszi egy másik lánnyal,megbocsátottam neki, megpróbálok bizni benne,és meg igérte több ilyen nem lesz! Azomban tegnap elment egy éjszakai fürdőzésre,sajnos nem tudtam vele menni, és az aggodalom egész éjszaka bennem volt hogy nem e lép félre nem e fogdos más lányokat vagy táncol velük és el csattan egy csók, vagy ilyesmik, még álmodtam is azzal hogy meg csal,erősen érzem valami nincs nem lesz rendben.Remélem nem fogja el titkolni.Az előzőt is magától vallotta be faggatózás nélkül.Szeretnék a szívembe ir hallgatni,hogy ha meg igérte nem lesz gond, de egyuttal az eszemre is, hogyha nem akar magának bajt el is titkolhatja....nehéz az ilyen és kicsit ki vagyok készülve....:( Jól jönne a segítség, mivel lehet kideriteni ha valami baj van ? Nem szeretnék faggatózni, de nem tudom másként hogyan jöhetnék rá..:(
2011. júl. 23. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Baj van. Nem lehet programja anélkül, hogy ne paráznál. Még okod is van rá. Hagyd ott. Megjavulni nem fog.
2011. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hogyha 2 hónap után is ezt tette akor milenne később?lehet,h szereted sőtt biztosan,de még csak 17 éves vagy nemfogod pont vele leélni az életedet...jelen szitu szerint biztosan nem. nekedis az leszs a legjobb,ha szakitotok...hoszsutávon biztosan
2011. júl. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!