Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan akinek estp a...

Van itt olyan akinek estp a személyiségtípusa? Mi a véleményetek az isfp-kről?

Figyelt kérdés

2021. okt. 2. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Most ne haragudj, hogy ilyet mondok, de ez az egész személyiségtípusos dolog egy ordenáré kamu. Az összes leírás mindenkire ráillik.
2021. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Kb az ezotéria kategória, csak egy fokkal jobb.
2021. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem értitek, miért kell hülyeséget beszélni?


'Az összes leírás mindenkire ráillik."


Baromira nem igaz! Rám INFJre kicsit se igaz amit ESTPre írnak és vica-versa.

Persze a tipus leírások ettől még felülletesek. Sokkal mélyebb megértést nyujt a modell alapjául szolgàló, kognitív funkciok meghatározott sorrendje.

Gondolom erről nem is hallotattok.

2021. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Istp vagyok de a funkciók ugyanazok mint az Estp-nek és nem sok jót gondolok az Isfp-kről. Meg eleve a Fi funkcióról. Én nem tudok velük kommunikálni, kölcsönösen nem értjük egymást. Ha mondok valamit úgy érzem nem ment át, nem értik, hogyan gondolom, nem értik a logikámat. Ők is ezt érezhetik velem szemben, én meg az érzelmeket nem értem
2021. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ESTPvagyok de nem tudom találkoztm-e ISFPval
2023. márc. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!