Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy ENFP és egy INTP összeillh...

Egy ENFP és egy INTP összeillhetnek?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsiságból:). Introvertált fiúk, titeket vonzanak az extrovertált lányok?

2018. szept. 16. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Engem vonzanak, csak én nem vonzom őket, mivel nehezen ismerkedem :D Mellesleg szerintem egy introvertált személynek szimpatikus az, ha valaki könnyen barátkozik, beszédes, hiszen megtestesíti azt, ami belőle hiányzik.
2018. szept. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ne aggódj, engem kb csak az introvertált fiúk vonzanak:)
2018. szept. 17. 05:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Huh... én pedig egy introvertált lány vagyok... ezek szerint a fiúk felénél cseszhetem. 😂


A témára visszatérve, az egy introvertáltnak valóban szimpatikus, ha a másiknak jó képessége van arra, hogy másokkal könnyen alakítson ki hosszútávú kapcsolatot.


Üdv: INTP/J lány

(Több mint 4x töltöttem ki a tesztet, több féle oldalon, különböző hosszúságúakat, a P-J arány mindig 51-49 vagy 49-51 lett. Végigolvastam, és szituációtól függ, hogy hogyan viselkedem, ezért szoktam így írni.)

2018. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!