Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » INTP-T személyiségtípusról mi...

INTP-T személyiségtípusról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 23. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%

Az emberek nem típusok.

Bármilyen ostoba buta ember kitölt egy tesztet, valamilyen eredményt kapni fog.

2020. nov. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha valamit nem értesz, inkább ne ugass bele.
2020. nov. 24. 00:20
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Keress rá, hogy Johari-ablak, ha érdekel az ilyesmi.
2020. nov. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
George Kelly: Személyi konstrukció elmélet...
2020. nov. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2020. nov. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Saját véleményekre lettem volna kíváncsi. Nem hiszem el, hogy senkinek nincs önálló gondolata. :D
2020. nov. 24. 12:19
 7/16 anonim válasza:
100%

Nem tudom, nekem egy INTP ismerősöm van, és ő nagyon nagy arc, Imádom a reakcióit. :D Annyira nem vagyunk közeli barátok, de én bírom, és megdöbbentően intelligens. És nem kérkedik vele, ami ritkaság. Ez most betudható az INTP-ségének, vagy magának az embernek is persze, de én első körben ennyit tudnék nyilatkozni.

-egy ENFP

2020. nov. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Előbb talán fogalmazz meg értelmezhetően egy kérdést! Aztán lesz véleményünk. Csak azért mert ideböksz egy mozaikszót még nem fogunk szakirodalom oldalakat elolvasni a témában, csakmert nehezedre esett pár mondatban összefoglalni hogy mi a jó franc is az az "intp"...
2020. nov. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8-aska. Ha tudatlan vagy, görgess tovább, ne hangoztasd, hogy még egy tapló is vagy ráadásul! Tudtommal, aki önismereti témát olvas, annak van tapasztalata egy olyan témában, amit nem kell külön elmagyarázni, mert már lerágott csont.
2020. nov. 30. 22:05
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
A stílusod alapján te vagy a tapló. Vissza lehet nézni h milyen hangnemben írsz. Arogáns idióta vagy aki azt se érti mire való ez a kategória. Ez nem egy pszichológiai fórum hanem átlagemberek átlag dolgainak a kategóriája...
2020. dec. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!