Ez most normális?

Figyelt kérdés

Úgy érzem még mindig szeretem a szekálóimat.

Ugyanis mi egy csodás osztály voltunk. Ha nem ők lettek volna az osztálytársaim másik suliba mentem volna az biztos. Nagyon jóba voltunk mind együtt,barátok is egyben.

Aztán ellenem fordultak amit mai napig nem értek,ok nélkül de komolyan.

Gúnyoltak,kinevettek.

Azok a gondolatok jártak a fejemben hogy egy nap ezt mind visszakapják ,és kínkeserves szenvedés után megölöm őket. De aztán rájöttem hogy nem akarom,soha nem fogok megbocsájtani nekik amit tettem de azokat a pillanatokat nem hagyom elfelejteni ,hálás vagyok nekik,de megutáltatták maguk.

Viszont úgy érzem még mindig ugyanúgy birom őket mint régen ,lehet hogy ők nem és elfelejtették a közös pillanatokat,de nem tudom normális e ez,mert mindig ez van,meggondolom magam aztán újra mondanak valami rosszat és megint az fenti sor jár az... eszemben



2021. okt. 4. 11:58
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem normális, legalább is nekem betegségem alakult ki az osztálytársaim szekálása miatt, ami kb. megrövidíti az életem meg szenvedek


de te tudod, ha nem akarod átgondolni, csak jól érezni magad akkor tedd azt, viszont nem fog előre vinni

2021. okt. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!