Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehér bőr, kékes-szürkés-zöld...

Fehér bőr, kékes-szürkés-zöld szem. Milyen hajszín illene hozzá? Mit javasoltok? Szeretnék idősebbnek (27 vagyok és 18-nak néznek) és nőiesebbnek kinézni.

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sötétbarna. A sötét hajszín köztudottan mindenkit öregít, fehér bőrrel meg zöldes szemmel pedig nagyon jól mutat.
2013. jún. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és ha idősebbnek szeretnél látszani, sminkeld a szemed kicsit erősebben, de fekete kihúzó helyett inkább sötétlilát használj! Nagyon jól fog állni:-)
2013. jún. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mézszőke, csokibarna, fekete vagy akár vörös is.


Vörösből pl. ilyen:


[link]

[link]


Általában a sötétebb hajszíneket mondják öregítőnek DE ez így általánosságban nem jelenthető ki, mert arcforma, egyénfüggő.


Pl. az anyósom feketével sokkal fiatalabbnak néz ki, mint szőkével volt, édesanyámnak pedig a szőke tűnik fiatalosabbnak, mint a sötétbarna:)


Én személy szerint a vörösre szavazok, annál nőiesebb nincs:)

2013. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az instrukciókat. A szőkét kizárnám, mert a szőkítés tönkretette a hajam. Azóta le kellett vágatni a hajam és le is növesztettem, tehát már egészséges, csak most olyan szürke vagyok.

Erről a hajszínről mit gondoltok?

[link]

[link]

2013. jún. 13. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:

nem jók a linkek.


hát, az csak jó, ha fiatalabbnak néznének.


ha már a szőkét nem akarod, jó a vörös, vagy a sötétbarna.


[link]


[link]


[link]

2013. jún. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyébként ha a vörös mellett döntenél, akkor én egy természetesebb árnyalatot javasolnék, tehát réz:

[link]


"mandarin":

[link]

[link]


vörösesbarna:

[link]


Mert az ilyen általában idétlenül fest:

[link]


Képen ugyan nagyon szép de a valóságban 2 mosás után jelentősen fakul a színe, után kell színezni, ráadásul a lenövés nagyon gáz, így normálisan növő hajnál elengedhetetlen a 3-4 hetente festés, ami ugye nagyon gyakori.

2013. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!