Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire érezzem a helyzetet...

Slip4 kérdése:

Mennyire érezzem a helyzetet cikinek ha barátnőm 20 éves én vagyok 19 éves fiú és lány létére neki van autóra jogositványa és pluszba nem rég vett egy motort hogy be tudjon járni iskolába. Mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Lehet maradi vagyok és pénzben jobban is állnak, viszont nekem sajnos nem adódtak ilyen dolgok és ez miatt egy kicsit furán érzem magam.
2015. aug. 25. 23:07
 1/3 justaboutto ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Nem kell mindig minden fiúnak a macsót megjátszania. Inkább örülj, hogy a barátnődnek ilyen jól megy :)
2015. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak irigykedek egy kicsit viszont a motor adta élményekben ugyan ugy kiveszem a részem.csak mégis na cikinek érzem/éreztem ezt a dolgot.
2015. aug. 27. 17:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert az is
2022. jún. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!