Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mások is tudják így manipuláln...

Mások is tudják így manipulálni az érzelmeiket?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon, hogy a negatív érzelmeket kevésbé (, de abban is fejlődöm), de a többit annál inkább befolyásolni tudom. Meg tudom határozni, hogy kibe legyek szerelmes és kibe ne, és ehhez hasonlók. Egyszerűen csak meghatarozom mit érezhetek egy adott dologgal kapcsolatban és X idő elteltével úgy érzek.

Ez mennyire normális?



2021. okt. 15. 09:02
A kérdező szavazást indított:
Normális
Nem hallottam még ilyenről
13 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Azért vagyunk mi emberek különbek a többi állatfajtól, mert tudunk józanul gondolkodni, el tudjuk dönteni, hogy mit szeretnénk, nem az előre beprogramozott dolgok irányítanak (már akit, sokan, főleg manapság állat módjára viselkednek).
2021. okt. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a normális, ha ezt tudod uralni.
2021. okt. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Legutóbb amikor mondtam valakinek, hogy ha nem akar XYba szerelmes lenni, akkor ne legyen. Teljesen hülyének nézett, hogy hogy tehetne ilyet amikor az érzelmeket nem lehet csak úgy irányítani, biztos pszichopata vagyok :'D
2021. okt. 15. 12:14
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Igenis lehet az érzelmeket kordában tartani, de nem mindegyik sikerrel tartható. Pl. egy fiatal gyermek elvesztése rettentő rossz lehet (hallom innen-onnan) a szülőknek és algha tudják álcázni az érzelmüket. Ha elpusztul a szomszéd kutyája, bizonyára sajnálom a kutyát is meg a szomszédot is, de nem biztos, hogy megkönnyezem.
2021. okt. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Itt nem az látható érzelmekről beszélek, hogy valaki boldognak tetteti magát, hanem hogy belül manipulálja a saját érzéseit. El tudom játszani hogy a szomszéd kutyát siratom, persze belül nem érzem ezt. Nem erre gondolok, hanem amikor például tudatosan szeretünk meg valamit, amit mondjuk alapjába véve nem szeretünk.
2021. okt. 15. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!