Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Divat még az xD emoji használat?

Divat még az xD emoji használat?

Figyelt kérdés

Nem tudom,de engem kifejezetten irritál ha valakinek minden második mondatában ott van hogy xd. Kicsit olyan nagyképűen flegmás is.


Szerintem már elavult 2009es "divat".



2021. okt. 26. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Elég régies divat, dehát ha tetszik valakinek, akkor tetszik.
2021. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Általában akkor írja ezt az ember, amikor valami vicces téma van, vagy amikor nem tudsz valamihez hirtelen mit hozzászólni.
2021. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Inkább éretlen, hogy nem képes valaki anélkül kifejezni magát, hogy mindenen röhög. Vagy pedig ostoba, ha nem képes értelmezni egy mondat hangulatát pusztán a szavakból.


Azért nem divat, mert az emojik vették át a karakter alapú hangulatjeleket. Itt nem is az xD-vel van a baj, mert ha valaki vicceset ír és a poénkodást akarja jelezni, akkor van helye és értelme a kommunikációban az xD-nek is. A baj az, ha valaki képtelen elhagyni ezeket, és kényszeresen minden mondat végét használja ezeket. A chatkultúrában pedig nem is egyet szokás már, hanem 3-5-öt is akár. Ettől már csak az emojipasta-t ihlető stílus kínosabb, mikor komplett szavakat helyettesít valaki velük, és úgy kell dekódolni, hogy mit ír.

2021. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
XD
2021. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Igen, de az xd nek két jelentése van ha úgy vesszük


xd= kit érdekel vagy "ok"-ot is jelenthet


De az XD vagy XDD/több D = tényleg vicces az az adott dolog

2021. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Én elég gyakran használom egy- két ismerősömnél, akikkel már értjük, hogy milyen XD-re gondol a másik. Ez konkrétan már sokminden más emojit kivált.
2021. okt. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Xd


2009? Fiatal vagy kérdező gondolom. Már 2007-ben rongyosra használtuk a haverokkal suliban msn-ezés közben.

2021. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Én úgy is régóta használom 20 évesen, hogy nem rég tudtam meg, mi volt az az msn XDDDD
2021. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem, de én is használom.
2021. okt. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

XDDDDD NEM DE MINDEN MONDATOMBAN OTT VAN H XDDDDD

csak nem igy


Ha valami nm vicces csak nem tok mit reagálni vagy szimplN nem érdekel, de az embit szeretem akkor: Xddd


Ha igazán flegma bunkó **ci vok és azt üzenem az embernek hogy pont nem érdekel amit ír és kopjon le : xd


Ha vicces de nem annyira nagyon de azer vicces: XD vagy xDD


Ha naon vicci: XDD


Ha pedig megszakadok a rohogestol::: XDDDDDRDD SIROOOK



De az emojikat is szeretem😂


Amúgy tudok beszélgetni és szeretek is, kifejezetten idegesít Ha az van h én írom az üzeneteket (2-3 sorosakat) és mindig az a válasz hogy; Lmao

Lol

Xdd

XD

2021. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!