Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek normális hogy...

Szerintetek normális hogy hangulat ingadozásom van, kavarognak bennem az erzesek, es hogy nem ertem saját magam?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem magam, tetszett egy fiú, aki egyaltalan nem hozzám való volt, és 7 évvel idosebb is volt, rossz dolgokba volt benne, meg igazából ebbe az egeszbe nem szeretnék bele menni. De visszont en ezzel a fiúval eddig még 1 szót sem váltottam, meg annyit se hogy szia, szuleim által ismerem amúgy. Ugye ezek az alap "tetszel" jelek voltak amúgy, de az semmi konkrétan. De aztán gondolkoztam azon, hogy jaj " de nekem megis tetszik" uttána meg hogy nekem "nem tetszik de azert kell valamiert" aztán egyszer szomoru vagyok, egyszer jó kedvem van, egyszer ez, egyszer az.. egyszerűen nem ertek semmit, nem tudom mitcsinaljak, mikor fog ez az egesz elmúlni?
2021. okt. 30. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szintig ez normális. Tereld el a figyelmed erről olyan dologgal, dolgokkal amit szeretsz. Pl sportolj, olvass stb.
2021. okt. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Kamaszkorban teljesen normális. Felnőttként viszont abszolút nem az.
2021. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismered őt. Tudsz róla pár dolgot a többit hozzákölti az agyad és idilli képet alkot nem valósat! Szóval ebben benne vannak a vágyaid hogy milyen fiút szeretnél és az is hogy hiányod van stb. Néha foglalkoztat néha nem. Az érzések változnak kavarognak. Hol élénkebbek hol nem. Nincs ezzel semmi gond így működik az ember. Csak láss tisztán!
2021. nov. 7. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, nem ismerem, és csak elképzelek neki egy olyan személyiséget amit én szívesen látnák, ez tény. De hogy lássak tisztán?
2021. nov. 7. 10:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban tombolnak a hormonok. Belevetíted a legközelebb eső valakibe az ideálképedet.
2021. nov. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ki akarsz ábrándulni az oroszlánból, látogasd meg a barlangjában!
2022. máj. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!