Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ennyire életkeptel...

Szerintetek ennyire életkeptelen vagyok? Vagy ez mi?

Figyelt kérdés
Ma voltam bevásárolni, és a parkolóban odajött hozzám egy ember, aki zoknit árult meg öveket. Oda akart adni nekem egy zoknit én mondtam, hogy nem kérem erre mondja, hogy akkor segítsem ki 300ft-al, )gondoltam az nem a világ mert máskor is adok rászorulóknak,bár ő nem volt rászoruló szerintem hanem inkább ilyen lehúzós) erre amikor nyitom ki a pénztárcámat az aprók között felejtettem egy ezrest és ő gondolom észrevette és mondta, hogy segítsem ki már legalább egy ezressel. Én nem mertem nemet mondani így odaadtam neki, szívesen odaadtam volna ezt a pénzt egy valóban rászorulónak de így szinte bánt, hogy adtam neki, meg most már az is bánt, hogy miért bánt, hogy adtam. De félek az ilyen emberektől, mindig az van bennem, hogy nehogy megátkozzon engem (elmebajos vagyok?) vagy nehogy rámordítson. Velem van a baj vagy ti is jártatok már így?
2021. nov. 4. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy nem csak inkabb félsz a kellemetlen helyzetektől?
2021. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Ne bánkódj. Ő is rászorult, hiszen nem lehetett sok pénze. Ezt meg így dobta a gép, és Te segítettél neki. Engedd el ;)
2021. nov. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megfelelési kényszer és konfligtuskerülés. Ha majd jobb lelki egyensúlyod és érettebb tudatod lesz akkor el fogod küldeni a rákba az ilyent.
2021. nov. 7. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sandrisbp válasza:
Tanulj meg nemet mondani, gyakorold tükör előtt :). és ha valaki leszólít a körúton, hogy a vonatjegye árához hiányzik 200 Ft, adjál neki, aztán nézd meg messziről, hogy a kocsmába megy-e, vagy a pályaudvarra :).
2021. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!