Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gimi első osztályába mikor...

Gimi első osztályába mikor tudtatok beilleszkedni?

Figyelt kérdés

-Jól jönne egy kis vigasztalás-

Nekem ez volt a 3. napom, de a sírás kerülget, mikor szünetbe az összes lány egykupacba gyűlik a sarokba, és ott nevetgélnek, stb. hogy látom hogy mindenki olyan jól elvan, csak én nem. mert ők mindd egy osztályból jöttek. és egyik lány se a stílusom. Alapból nehezen barátkozok, de tényleg mindent megpróbáltam. Eddig 3/3 napot itthon végigsírtam, de a szüleim mindig azt mondják hogy kell még 1-2 hét, és tuti lesznek barátaim.


Nektek meddig tartott barátokat szerezni? Hogy tökidegen osztályba mentetek?

(akár suliváltáskor is)


2010. szept. 3. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kezdjel velük beszélgetni , ülj közéjük de ne ugy mint egy fapofa...17/L
2010. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én teljesen más helyzetben voltam, de ne aggódj, szerintem is kell még egy kis idő.

Próbálj odamenni a csendesebbekhez, és szóba elegyedni velük.

Biztos, hogy mindenki 1 osztályból jött?? Mert az elég fura. De ne lássák, hogy külön ülsz, mert így direkt nem fognak odamenni hozzád.

Próbálj te is közeledni feléjük, ne várd, hogy ők tegyék.

Ne félj, légy kemény, ahogy mások is tennék, és menj oda!! Max. 3 hét és be fogsz illeszkedni szerintem. :)

2010. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hu ez kemény helyzet:s én most lettem 7.es, és 5.be jöttem át a gimibe. volt 12 lány, (velem együtt) volt 4 "menő" akik egy szekrényben voltak együtt ültek stb, stb. nekem meg maradt a 7 kevésbémenő csaj, szóval velük jóvan voltam, és amikor az egyikük beférkőzött a 4 menőbb közé, engem is elhívott mekizni magukkal:D szóval attol fogva velük voltam, aztán összehaverkodtam a főkolompossal, (aki már ugy mellesleg egy rohadtnagy r*banc és éppen igyekszik ellenem fordítani az osztálytxD) és ővele végképp bekerültem.:D

vagy esetleg menj oda és próbálj meg beszélgetni:):D

2010. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
jóban voltam**
2010. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyik válaszoló jól megfogta a lényeget: keress olyan lányt, aki csendesebbnek, visszahúzódóbbnak tűnik. Biztos van ilyen. Nem hiszem, hogy mindneki az a nagypofájú. De ne ülj látványosan külön, mert az tényleg azt jelzi, hogy nem akarsz beilleszkedni (még ha épp ellenkezőleg is van).
2010. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne aggódj:)

Beszélgess velük: ha nem tudod, hogy miről beszélgetnek a tinik, akkor olvasgass itt a gyakorikerdesek.hu-n, szerintem itt rengeteg érdekes témáról lehet olvasni, és hozd szóba a suliban. Persze ne mondd mindig, hogy itt olvastad, vagy egyáltalán ne is mondd, hogy itt olvastad:) Van a "Gyermekvállalás-nevelés" topik, abban van sok kamasz hozzászólás is. Olvasgasd:)


Majd írj, hogy hogy ment a beilleszkedés:)

2010. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ugyan ne sírj már, csaje:D Szerintem meg pont, hogy Te vagy a normális, még ha ezzel egy kissé kilógsz is köztük.

Amúgy meg nem muszáj ott jó-pofizni, nekem is max. 2 haverom a 40közül, és többre vittem mint ők:D

2010. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem pár nap lesz, mire beliiszkedsz, az új osztályba. Valóban, a csendesebbek társaságát érdemes keresni.

Persze, azon is sok múlik, mennyire összetartó az egy osztályból jött csapat. Nálunk pár hét után szzétmentek, és szinte mindenki más klikkbe került. Pár hét után valószínű, ott is megunják egymást, és új társaságot kezdenek keresni. Legyél türelmes, nyitott, mosolyogj sokat, az így létrejött szabadidd használd tanulásra, és előbb-utóbb megtalál a megfelelő társaság. Ne feltétlenül csak lányok társaságát keresd, fiők köözt is vannak csendesebbek, nekem pl így lett egy nagyon jó fiú batárom a gimis évek alatt.

2010. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
én is ilyen neheyen illeszkedős tipus vagyok,kb 2 hó. után lett egy barátnőm de mire nagyjából mindenkivel jó viszonyban lettem az bizony beletelt kemény 2 évembe :D
2010. szept. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tényleg ne aggódj! :)

Nekem fél év volt, mire teljesen betudtam illeszkedni. Igaz, nálam nem azzal volt a baj, hogy nem szóltak hozzám, egészen egyszerűen új volt a helyzet. De nem szabad elkeseredni! Legyél mosolygós, kedves, segítőkész. Épülj be. ;) Vagy, ami nem ennyire szép, az a következő: Azonosulj. A hasonlóakat mindig beveszik a csapatban, utána már lehetsz önmagad fokozatosan, ha megismertek. Menni fog! :)

2010. szept. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!