Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » SOS! Hogyan vegyem le magamról...

SOS! Hogyan vegyem le magamról a kutyám nyakörvét?

Figyelt kérdés

Van a kutyámnak egy nyakörve amit sosem használt, gondoltam felpróbálom, de levenni már nem tudom.

Úgy működik, mint az öv, azt a kiálló vasat kell kihúzni a lyukból, de az a csat csak azért sem hagyja. Nem akarom a szüleimet felébreszteni emiatt, benne aludni pedig fura lenne, főleg hogy anyám reggelente beköszön munkába menetel előtt és ha meglátja rajtam, szerintem kivonja magát a forgalomból.


2021. nov. 8. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbald tükör előtt vagy telefon előlapi kamera, hogy lásd mi a gond. Mármint azon kívűl, hogy felvetted :D

Amúgy kíváncsiságból fiú vagy vagy lány?? :D

2021. nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Látom, mi a gond, fel is vázoltam. Nem mindegy? :D
2021. nov. 8. 22:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha nem tudom levenni, legfeljebb a kutyám sétáltat meg mostantól. De kibaszok vele. Húzni fogom, és hirtelen lefékezem előtte hogy hanyatt essen rajtam. xd Talán még a füvet is rákaparom földestül. Ilyen a karma.
2021. nov. 8. 22:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem megy, én megpróbálnám levágni :D
2021. nov. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most akciós a Makita sarokcsiszoló...
2021. nov. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Húzd meg a csatot annyira, hogy kijöjjön a vas. Ne félj, nem fogod magad megfojtani. Tehát tedd ugyanazt, mint amikor a kutyádról leveszed. Pontosan azt tedd.
2021. nov. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül este sikerült. :D Kutyámról sem tudnám leszedni, úgy elraktam hogy talán sosem találom meg.
2021. nov. 9. 09:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Ollé, hurrá!
2021. nov. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!