Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki szeretnék választani...

Ki szeretnék választani magamnak egy személyiséget, ami bejön a fiuknak, akiről tudják hogy nem játszhatnak velem, hogyha elhagynak nem szereznek még 1 olyat ,mint én ( nem szandékoztam egósnak), akit szeretnek, szerintetek hogyan csináljam? LÁNY/18

Figyelt kérdés
...
2021. nov. 9. 02:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A személyiséget nem választja az ember.
2021. nov. 9. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehetetlenséget akarsz.

Légy önmagad, ne játszd a mást, mint ami vagy. Ha valaki így megkedvel (biztosan lesz ilyen), akkor megoldódott a problémád. Aki nem kedvel, az nem is kezdeményez (legfeljebb egy éjszakára, de azt látnod kell), vagy Te nem fogadod a közeledését.

2021. nov. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak ki fogod nevettetni magadat. Látszik egy emberen, mikor játssza meg magát és mikor viselkedik természetesen. Inkább ne legyen senkid, minthogy hülyét csinálj magadból. Ja, és ugyanúgy nem lenne senkid. Inkább törekedj arra, hogy kedves legyél másokkal, legyél érdeklődő. Nekem nem, de Neked még beválhat. :)
2021. nov. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Szóval te akarsz lenni a végzet asszonya? Ne akard. Arra születni kell. Legyél partner, legyél társ az élet minden területén, és nem akarnak majd elhagyni.
2021. nov. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Önazonosnak kell lenned. Ne mutasd magad másnak mint ami vagy!


2. A kiegyensúlyozott erős személyiség mindig vonzó mindenki számára.


3. Aki otthagyott az miért akarna visszakapni? Csakmert úgysem kapna nálad jobbat? Az úgy mit mond el neked a dologról? :D

2021. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!