Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok,miért várjátok el,hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,miért várjátok el,hogy a fiúk 3-4 nap után is keressenek titeket? Főleg,ha leirjatok a srácnak,hogy bejön nektek a személyisége?

Figyelt kérdés
2020. júl. 23. 12:27
 1/7 anonim válasza:
100%
Én azt várom el, hogy kölcsönösen keressük egymást, ha csak én keresem, vagy ha csak a másik keres, az nem jó. Engem az szokott bosszantani, amikor én próbálom témával fenntartani a beszélgetést, és a másik fél nem arra reagál, hanem újra és újra csak annyit tud kinyögni, hogy "hogy vagy?". Mint hogyha egy robottal beszélgetnék.
2020. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Mi 3-4 nap? Remélem, nem azt várod el, hogy ilyen internetes ismerkedésnél ennyi idő után már találkozzon veled.

Egyébként mindig kettőn áll a vásár. Ha sok csaj nem ír vissza, akkor benned is lehet ám hiba. Mellesleg szánalmas az általánosítás. Mindig, mindenkitől, mindenkire vonatkozóan.

2020. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2

Nem azt várom el,nem erről volt szó.


Hanem,nyilván egy idő utan nehéz lenne a lányoknak is keresni a másik felet?

Nem azt mondom,hogy irányitsanak ők,hanem hogy legalabb egy “hogy vagy?” üzenetet nem lenne nehéz elejteni

(Ezt irom úgy,hogy kölcsönös a szimpátia)

2020. júl. 23. 13:27
 4/7 anonim válasza:
Ha nem keres, és nem is indokolja meg, hogy miért (például éppen túlterhelt a munkahelyen, nyelvvizsgázik, beteg, elutazott, hivatalos ügyeket kellett intéznie, nem volt internete... stb), akkor nem érdekled.
2020. júl. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig úgy látod, hogy szívesen beszélget veled addig írjál rá nyugodtan.
2020. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kezdeményezés,a fiú dolga. Már lassan a nő kéri meg a férfi kezét.

Ez már elég gáz.

Sok lány ezért szereti ha a fiú keresi őt,mert legalább ennyi megmarad még a fiú szerepből.Plusz,a pasik fele lelép. A lányok szeretnak biztosra menni,hogy tényleg kellenek-e a srácnak. Ezzel meg mi a baj? Ha tetszik a srác személysége a lánynak..és ezt tudtára is adja,akkor sztem ez a legkevesebb. Ha meg a végén kialakúl kapcsolat ugyis keres ő is. Vagy egyszerűbb lenne esetleg..megkérdezni tőle?

Rendszeresen panaszkodtok,hogy a lányok nem mondják el a bajuk,nektek kell kitalálni. Ezesetben ha azt akarod hogy keressen,illetve rosszul esik a pasinak,hogy folyton ő ír,akk szoljon és ennyi🙄.A lányok sem gondolat olvasók.Jól esik ha a pasi keres,mert azzal is érdeklődést mutat.

2020. júl. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez a keresés dolog abszolút kétoldalú. Felesleges a taktikázás...eléggé gyerekes.

Srácok ha tetszik egy lány, akkor nem kell egómasszázs és ne játszátok magatokat!

2020. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!