Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érzem magam nagyon...

Miért érzem magam nagyon rondának?(17f)

Figyelt kérdés
Annak ellenére érzem ezt ,hogy a környezetem soha nem éreztette velem, nem csúfol és nem is csúfolt senki, vannak kapcsolataim, szóba állnak velem a lányok,(MÉG VAN AKI SZÉPNEK IS LÁT........) stb. Mégis mikor belenézek a tükörbe egy olyan ocsmány ember néz vissza akinél mindenbe bele lehet kötni. Krumpli orrom van, homlokom is idétlen, fogaim görbén állnak, kacsa szám van, hegyes kobold füleim, vékony szemeim vannak. Ló fejem van ha valamihez kéne hasonlítani, egyedül amit szeretek az az elég éles vonalú állcsontom. Úgy érzem magam mint egy 13 éves lány aki nem tudja magát elfogadni. Miért van ez? Idegen emberek körében mindig eszembe jut, hogy milyen hülyén nézek ki. Hogy fogadjam el magam ?
2021. nov. 9. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdesnek az is megtenne ha nem az insta modelleket venned viszonyitasi alapul.
2021. nov. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ebből a szempontból én rosszabbul állok, mivel a beszólásokat azért adják folyamatosan a külsőmre vonatkozóan. De pont leszarom, szard te is le :D Egyébként meg nem ér elegendő sikerélmény ahhoz, hogy legyen önbecsülésed és önbizalmad, ezért érzed úgy, hogy átlag alatti külsővel rendelkezel. Pedig mindenkiben van valami egyéni, ami szebbé teszi az illetőt másoknál. Te benned is van.
2021. nov. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Küldj képet engem érdekel nagyon
2021. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mert sok tökéletesre maszkírozott embert látsz a neten, tv-ben nap mint nap és ez rombolja az ember önbizalmát.
2021. nov. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!