Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon rondának érzem magam.14...

Nagyon rondának érzem magam.14/L. Mindig ilyen csúnya leszek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ez nemhiszem,hogy a tinikor miatt van,vagy ilyesmi.Én tényleg nagyon csúnya vagyok.160 cm.magas,50 kg,barna hullámos félhosszú hajú,zöld szemű,szeplös,csúnya fogú lány vagyok.De annyira csúnyának érzem magam,hogy legszívesebben tükörbe sem néznék.Önbizalmam nulla.Ha ránézek a szép lányokra egyszerűen semminek érzem magam mellettük.Ez már elég régóta így van.Próbáltam alapozót vagy korrektort használni,hogy legalább a szeplöimet tüntessem el,de nem tudom használni valami jól,és anyukám nem engedi hogy sminkeljem magam,mert szerinte még túl fiatal vagyok.Tudom,hogy sok fiatal lány érez így,de kérlek segítsetek:( Mindig ilyen csúnya leszek?(tudom,hogy nem jó kategóriába írtam)

2015. nov. 10. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ezt kép nélkül nem lehet megmondani.


Szeplőkkel nincs semmi baj.

Fogakkal viszont irány a fogorvos, nem csak csúnya lehet, de igen komoly egészségügyi kockázata van. Főleg most, hogy még ingyenes is

2015. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Nem. Később még csúnyább leszel.
2015. nov. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kép Kép Kép!!
2015. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

örökre ilyen csúnya maradsz.

viszont én baromira jól érzem magamat ugyanilyen adottságokkal mint te :)

nem próbálok korrektort és alapozót kenni magamra, még a mellkasom is szeplős és a pasik megőrülnek érte.


egy tanács:

ha ennyire gáznak érzed magad, mi lenne ha simán önmagad adnád és aki lefikáz ahhoz még közelebb mennél hogy SZENVEDJEN!

direkt kivágott ruhákban menni az utcára hogy szenvedjenek!!!

nekem használt régen...sok-sok évvel ezelőtt.

sikeres ő lettem.

35 éves derékig szeplős csaj vagyok :P

és a lányom is totál szeplős, és imádja.

szerinte cuki pöttyök.

2015. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja hát ezt kép nélkül nem lehet megmondani
2015. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem leszel mindig ilyen. Idővel őszülni és ráncosodni is fogsz, megereszkedik a melled, besárgulnak a fogaid... majd visszasírod még a 14 éves kori csúnyaságodat, az 100%...
2015. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ne aggodj, még sokat változol! és az is biztos, hogy lesz egy fiu, akinek te leszel a legszebb a világon! de ha akkor is csunyának érzed magad, nézz meg egy filmet amiben Rossy de Palma játszik. világhiru szineszno, modell, és egy szexi no! pedig hogy néz ki....
2015. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Sajna mondhatunk neked akármit, akkor is csúnyának fogod magad érezni. Én is annak éreztem magam 14 évesen, sőt kisiskolás koromtól fogva. De igazából nem az számít, hogy milyen az arcod, alkatod, hanem hogy kedves, jókedvű lány vagy-e. Én mindig csúnyának látom magam, ha morcos a képem, és szépnek, ha mosolygós, kedves. A ruházaton is sok múlik, olyat válassz, ami illik az alakodhoz. Nem kell drágának lennie, csak ügyesen válogass. Esetleg kérj meg valakit, akiben megbízol és ért hozzá, hogy mondja meg, mi áll jól.
2015. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szeresd a szeplőket! :) Sok srác odavan értük, és régen én is csupa szeplő voltam, utáltam őket, viszont mostmár kezdenek eltűnni, és így rájöttem mennyire jó dolog volt, amíg a tavasz első napsugárára előjöttek. Nem gyakori a szeplő, szerintem tényleg örülj neki! :) Egyébként biztos nem annyira rossz a helyzet, amennyire leírod. Fogaddal tényleg menj fogorvoshoz. És ha a 160 cm neked alacsony (én is akkora vagyok, éppen csak elértem a 160-at kb.) akkor gondolj arra, hogy a jóból keveset adnak. Egyébként semmi gond nincs a 160 cm-rel, teljesen normális, és átlagos testmagasság. Igen néha rossz, hogy a teli buszon szagolgatnod kell más emberek hónalját, mert pont az van abban a magasságban. Sminket ne is használj, csak elrejti a valódi szépséged. Nem kell beállni a sorba. Te egyedi vagy, és hidd el, téged is megtalál életed párja. :) Csak légy türelmes. Amúgy meg mit érdekel mit mondanak a többiek? És sokkal fontosabb a belső, igaz, hogy a mai srácokat nem ez vezérli, de fontosabb akkor is. :) Szóval ne keseredj el! :)
2015. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nézd, én egy szeplős lányt vettem feleségül, és a szeplői is tetszenek. Nem az a fontos, hogy magadat szépnek találd a tükörben. Az a fontos, hogy egy srác érdekes egyéniségnek találjon. Sokunkat szinte taszít az a fajta nő, aki hideg szépség. Aki tudja magáról, hogy szép, és fenn hordja az orrát...
2015. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!