Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amióta 20 vagyok, olyan...

Amióta 20 vagyok, olyan rondának és "öregnek" érzem magam. Ti is voltatok már hasonlóan? Hogyan fogadjam el magam, hogy szépnek és fiatalnak lássam magam.

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás: Légy normális. 20 évesen fiatal vagy.
2016. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én már a 30-at is betöltöttem, de nem érzem magam öregnek. :-D
2016. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Megértem, hiszen mindenki más ütemben ráncosodik és mást figyel magán. Van akit tényleg nem izgat.

Tanácsolnám viszont, hogy valahogy tedd túl ezen magadat, mert elárulhatom, hogy 40 után rohamos romlás és szörnyű.

Még előtte célszerű ezzel az öregedés dologgal megbarátkozni.

Persze lehet plasztikáztatni, de attól még lesz ráncos és foltos kézfejed, lógó bőr a térdeden.

Most sokan lepontoznak gondolom, mert ez durván hangzik, de tényleg van ilyen, biztos van enyhébb eset is.

2016. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
:D Nem hagytál le egy nullát?
2016. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem rég hagytam el a sulit és kezdtem dolgozni...

és a szüleimmel élek még de folyton a fejemhez vágják, hogy "20 éves vagy már, én ilyenkor már rég önálló voltam, és nem a szüleimmel éltem stb..."

de mikor 19 éves voltam ,akkor még nem piszkált senki a korom miatt...

2016. márc. 13. 10:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Az emberek nehezen szabadulnak a közhelyek használatától. Ilyen közhely az is, hogy MÁR20évesvagy.
2016. márc. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!