Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha röhögnek rajtam és beszólna...

Ha röhögnek rajtam és beszólnak az új suliban, akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem merek visszaszólni nekik. :(

15/L


2010. szept. 4. 13:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mondj egy helyzetet.
2010. szept. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány aki(k) piszkálnak?
2010. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
ezt nehezebb kezelni ha fiu lennél azt javasolnám h vágd pofán az illetöt de igy:S
2010. szept. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

ha nem mersz nekik visszaszólni akkor nincs mit tenni. tulajdonképpen miket is mondanak vagy miért röhögnek ki?

próbálj barátkozni, hidd el tudom mit érzel mert én id idén kezdtem új sulit. nem ismertem ott senkit, de minden nap egy új lánnyal kezdek el beszélgetni és szép lassan kialakul valami.

2010. szept. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
"Én ilyen fejjel a helyedben kussban maradék"
2010. szept. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Mond ezt:

Mi a faszt nevetsz de nyomorék??


Lányokkal amúgy nem szoktak kötözködni, a lányok általában kétszínűek, nem úgy mint a fiúk akik szeretnek bunkózni azzal aki nem szimpatikus.

2010. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Lányok piszkálnak röhögnek rajtam, mert csendben ülök a helyemen és nem szólok senkihez.
2010. szept. 4. 13:46
 8/22 anonim ***** válasza:

Mivel lányok így gondolom amolyan r*bancos,plázacicás emberkéket kell elképzelnem. Hát ez a választék:

-visszaszólsz (láttam a kérdés apróbetűs részét!)

-verekedsz (ezt inkább végső esetre)

-szólsz egy felnőttnek (szülő vagy tanár, bár ezután meg azért utálnának)

-ne figyelj rájuk (na ez nekem se ment)

Szerintem légy egy kicsit bátrabb és merj visszaszólni nekik mert mást nemigazán tehetsz mivel ez a minimális önvédelem. Tudom, hogy könnyű mondani, de inkább tedd meg mint hogy utána sírógörcsöt kapj az idegességtől. Én ugyanebben a helyzetben voltam míg általánosba jártam és egyszer lett elegem...

Azóta nem mernek beszólni. (Nem vertem meg őket.)

2010. szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megpróbálok visszaszólni. Csak nem tudom hogy. Mit mondjak?
2010. szept. 4. 14:22
 10/22 anonim ***** válasza:
arra, hogy mit mondj nem tudunk neked segíteni. ez mindig a helyzettől függ, vagy hogy épp mibe kötöttek bele
2010. szept. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!