Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Nem bírom megvéden...

Mit tegyek? Nem bírom megvédeni magam. Például ha beszólnak? Nem túl gyakori úgy 1-3 alkalom egy héten. Ja, és utálom az erőszakot!

Figyelt kérdés

Jó, persze... szóljak vissza.... De akkor éppen, mikor a fejemhez vágják a sértést, nem jut eszembe semmi :D Néha már már szánalmasnak érzem magam... Mit csináljak?


E/12 email-em: haraszti.e@citromail.hu


2011. szept. 2. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Legyél alattomos, mint egy cigány, ravasz, mint egy kígyó, és ártatlan, mint egy ma született bárány.


Ergó, ha beszólnak, akkor kezdjenek eltűnedezni vagy megkárosodni a dolgaik. És persze, soha nem kéne, hog bebizonyosodjon, hogy te vagy az.

2011. szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
fura, de ált az igazán buta emberek nagyon tudnak sértegetni, úgy, h nem tudsz rá mit felelni. ezt ők vitának hívják ált
2011. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legjobban a szavakkal lehet bántani. Persze, nem az ilyen idióta oda-vissza szájkaratékra gondolok. Hagyd őket, ismerd meg a gyengeségeiket, kutakodj picit, mindenkinek van az életében egy fájó pont, amit igyekszünk palástolni. Ha te eltalálod azt a pontot, az jobban fáj bármelyik bal horognál.
2011. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Én is voltam az osztály "legalja", csak érdekes módon ahogy teltek az évek, kiderült, hogy akik engem cseszegettek, mind nyomorékok.


Vicces, hogy soha nem vitték többre, mint a pofájuk jártatása. Mindegyik kétkezi munkás lett.

2011. szept. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

és mi bajod a kétkezi munkásokkal? (én nem vagyok az)

ha nem lennének neked se lenne semmid!

2011. szept. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Hülyékkel vitázni olyan, mint a paralimpia: hiába, a győztes is fogyatékos.... :)
2011. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajom a kétkezi munksásokkal, de a legszebb öröm a káröröm és látom rajtuk, hogy utálják amit csinálnak.


Plusz mindig szégyenlik magukat mikor találkoznak velem.

Nap mint nap találkozok velük.


Szerintem elég megalázó nekik, hogy annak az embernek a csicskulnak, akit mindig beoltottak.

2011. szept. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!