Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék olyan mint...

Fannig kérdése:

Hogyan lehetnék olyan mint Katherine Pierce? Olyan gonosz, vagány csaj? Olyan, hogyha beszólnak könnyen visszaszólok meg minden? Vagyis, hogy lehetnék vagy csaj?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez így hülye kérdés,ne nézzetek hülyének :D:D
2011. máj. 9. 21:35
 1/7 A kérdező kommentje:
A vastag betűs utolsó mondata az az,hogy "Vagyis hogy lehetnék vagány csaj?"
2011. máj. 9. 21:36
 2/7 anonim ***** válasza:
hahah :DD csak szólogass be, most mást nem tudsz csinálni.
2011. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem úgy értemm :DD
2011. máj. 9. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Viselkedj úgy mint ő és akkor már is olyan leszel, szerintem nem bonyolult. amúgy ő kicsoda?
2011. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Gyakorolj a tükör előtt, vagy próbálj ki egy küzdősportot. De ezt, igazából nem lehet megtanulni szerintem, inkább találd meg a saját személyiséged.
2011. máj. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
legyenek biztonsági őreid.
2011. máj. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ne aggódj, nagy eséllyel olyan leszel 2-5 év múlva. igyál sokat, taposs keresztül másokon, feküdj le gazdag miliomosokkal, és barátkozz olyanokkal, akiket kihasználhatsz. ilyen egy vagány csaj


vagy legyél önmagad, és nem kell egész életedben szinészkedni

2011. máj. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!