Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is ilyeneken gondolkozik?

Más is ilyeneken gondolkozik?

Figyelt kérdés

Folyton azzal szembesülök, hogy érettebb vagyok a koromnál...Tudom is és mindenki ezt mondja.

De mi van akkor, ha én nem akarok ilyen lenni? Ha még átlagos gyerek akarok lenni ilyen gondolatok nélkül?

De nem megy...mindig gondolkozom...Valami kell...és általában ezek filozofikusak... Persze néha imádom, hogy ilyen vagyok...csak annyira talán jó lenne normálisnak lenni, hogy megértsem a többiek miért nem ilyenek...az ő fejükben mi jár? Miért nem logikusak és felelősség teljesek?

Másokkal is van ilyen?


2010. szept. 4. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves vagy?
2010. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egyszerűbb szeretnél lenni?...én is, de tudod, nekem azt mondták, hogy meg kell becsüljem azt, hogy ilyen vagyok, és szeretni így magam. És nem kell másnak lenned. Ha más vagy, akkor sosem lehetsz egészen más. Ne akarj egy állarc mögé bújni! Viszont kihozhatod a mostani énedbőla legjobbat:)

Én szurkolok!

2010. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.
2010. szept. 4. 18:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is filozofikus vagyok, és néha "világmegváltó" dolgokon gondolkozom el.

Az a különbség, hogy én nem akarok változni. Csak fáj, hogy így nincs olyan barátom, akivel közös téma is lenne. Illetve az is fáj, hogy emiatt (is) lógok ki, közösítenek ki.

Egyébként, egy más társadalomban nem feltétlen lenne probléma. Szóval nem hinném, hogy beteges.


Ha akarsz, lépj velem kapcsolatba.

szeretszvagynem@gmail.com

2010. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én kb nagyon gyerekes és érettebb vagyok a korombelieknél, inkább elhessegetem az olyan gondolatokat amik olyan értelmetlenek és maradok a hihetetlenül gyerekes dolgoknál
2010. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább élvezd, hogy olyan vagy, amilyen. Legfőképpen pedig ne töltsd a drága időd azzal, hogy azon vekengsz, hogy miért lettél ilyen és hogyan lehetnél valaki más.
2010. szept. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!