Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez baj ha ilyeneken gondolkodo...

Ez baj ha ilyeneken gondolkodok? <Hogy hogyan lehetne megúszni az utolsó pár iskolai napot mikor már mindenből le vagyunk zárva>

Figyelt kérdés

amikor már nincs értelme bemenni ,akkor miért menjek be?

oké hogy majd jövőre megszivatnak. de vmimelyik tanár még a nevemet sem tudja.


számomra az iskola olyan mint mikor megcsíp egy szúnyog és viszket és viszket ,sehogy sem tudod csillapítani csak vakarni és nem múlik el, vagy jó példa még az étel amit nagyon nem szeretsz megenni, gusztustalannak tartasz, na ilyen hely nekem az iskola(míg az iskola tart eddig ez az állapot van)


nem egy kifejezetten nagy fájdalom ,nem is halálos, és talán nincs is rossz hatással az egészségre. de mégis elég kellemetlen ott lenni számomra


apám azt mondja hogy az a gond hogy ilyeneken gondolkodom, meg hogy szeressem az iskolát,dehát.... komolyan. ha lenne egy tantárgy amit szívesen csinálnák, amire mondanám azt hogy ez most jó és hasznos is. ilyen nincs


még azt sem mondhatom hogy hasznosak az olyan dolgok mint pl. a sin függvény ábrázolása kordináta rendszeren, mert ezektől leszünk igazán okosak nemde?!


persze ha minden jól menne, nem kéne órákat tanulnom azért hogy ne tudjak annyit sem amennyit más 1 óra alatt megtanul, akkor nem elmélkednék ilyeneken .de mivel nem megy mert nem találom az anyag 95%át hasznosnak ,használhatónak a világéletben ezért nem szívesen tanulom ezért nehézkesen.


17F


2011. máj. 30. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

háhá :D énse bírom már nagyon...de nemtudsz mit tenni..amúgy szerintem nem baj.

14f

2011. máj. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs h SEMMI sem érdekel.. ki kéne találni h mivel szeretnél foglalkozni, aztán hajrá.. Most persze lehet mondani, hogy kis stréber csajszi osztja az észt, de elég szar belegondolni, hogy ilyen "leszarok mindent" társadalomban kell majd élnem a korcsoportomat tekintve. Jah jobb lenne bulizni meg lógni egész nap kit érdekel a matek, sose lesz rá szükségem (énis utállom félreértés ne essék!) de majd jön a pofára esés, hogy jön az érettségi szart se tudok aztán még egy normális állásra se tudsz jelentkezni.. valamit valamiért szerintem :) amúgy meg 1 idegen nyelvet meg szeress meg ha mást nem is, mert anélkül semmire se mész már..
2011. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az angol szeretem is.. mert hasznosnak találom:)


de igen eljön az érettségi. oké hogy ott nem fogok tudni semmit(amúgy tanulok csak nagyon rühellem).. de tegyük fel ha teljesen jól megírnám ,állásinterjún nem hiszem hogy kérdeznek ilyen hogy sin függvény ábrázolása kordináta rendszerben. és még használni sem tudom a későbbiekben ,ez az oka hogy nem szeretem a matekot:(

2011. jún. 1. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Hát most az hogy nem szereted a matekot, ez van, nem kell mindent szeretni :) Az a lényeg, hogy legyen ami érdekel, amit tényleg tanulsz. Gondolom nem gépészmérnöknek meg közgazdásznak akarsz menni, hanem olyanra, amit élvezel és van hozzá tehetséged. Amúgy, a suli nem csak a tanulásról szól. Barátok, szünetekben beszélgetés, lányok stb. Mindennek megvan a jó és a rossz oldala (szerintem), kicsit lépj ki a fényre, amúgyis már csak pár nap és vége ;)
2011. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, 19:09-es voltam :)
2011. jún. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!