Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért mondják egyes emberekre,...

Miért mondják egyes emberekre, hogy gyerekesek? Mitől lesz egy ember gyerekes?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor mondják vagy gondolják róla, ha úgy tűnik nem veszi túl komolyan a dolgokat és talán túl sokat vihorászik( holott lószart sem tudnak arról vajon milyen érzelmeket leplez ezzel a viselkedéssel).
2010. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát akkor nem értem, rám miért mondják azt, hogy gyerekes vagyok:(

Köszi a választ!:)

2010. szept. 5. 13:47
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

nálam gyerekesebb nem létezik

amúgy milyen vagy? lehet mindenki mást ért gyerekes alatt

2010. szept. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hogy milyen vagyok? Hát, eddig mindig pozitívan láttam mindent, legalábbis megpróbáltam. Mindennek örültem... Próbáltam mindent úgy felfogni, hogy nem halálosan komoly dolog... Lehet, hogy emiatt?

Habár az utóbbi időben egyre kevesebbet láttak mosolyogni. Amióta egyre többet hallom, hogy gyerekes vagyok, úgy fogy el az a kevés önbizalmam is...

2010. szept. 5. 14:01
 5/14 A kérdező kommentje:
Te miért vagy gyerekes? Hogy viselkedsz? Te mondod saját magadról, hogy gyerekes vagy, vagy más?:)
2010. szept. 5. 14:02
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyerekes vagyok és nem fogom fel tragikusan a dolgokat, úgy ahogyan más.

Engem is zavar/zavart, de hát ilyen vagyok.

Nem tudok kifordulni önmagamból és valaki más lenni.

Ilyen voltam és már ilyen is maradok.

2010. szept. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Engem viszont nagyon zavar az, hogy gyerekesnek gondolnak... Én nem érzem magam annak...
2010. szept. 5. 15:33
 8/14 anonim ***** válasza:
Az hogy most gyerekesnek gondolnak,nem azt jelenti hogy sosem leszel felnőttes.Ez egy köztes állapot lehet,amit majd idővel el fogsz hagyni.Ne légy komoly csak azért hogy a környezeted mást gondoljon."Én nem érzem magam annak".Talán a körülötted lévő emberek fogják fel túl komolyan az életet,és nem tudnak örülni kis dolgoknak.Ne hagyd hogy elássanak a sötét szárnyú angyalok kik az élet komorságát hirdetik.
2010. szept. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok

úhh én gépen nagyon, de nagyon gyerekesen viselkedem, hülyeségeket írok, meg fel vagyok pörögve, teljesen más vagyok

amúgy az életben is, mindig nevetek, kivéve suliba, ott nincs semminek örülnöm, de utcán végigmegyek barátnőmmel állandóan majd összeesünk a nevetéstől

2010. szept. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen, azt hiszem, tényleg nem kéne megváltozzak. Legalábbis egy ideig:)

Köszönöm szépen mindenkinek a választ:)

2010. szept. 5. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!